DCC Rozpoznání karet

Profesionál na trhu

Global Payments je přední světový poskytovatel platebních technologií a softwarových řešení. Díky našim technologiím, službám a odborným znalostem poskytujeme širokou škálu řešení a inovací, která zákazníkům umožňují přijímat různé typy plateb a efektivněji tak podnikat.

Produkty a služby na míru

Širokou škálu platebních řešení, tedy různé typy platebních terminálů i platby on-line, si sami vyvíjíme. Proto mají naši zákazníci všechny technologické novinky k dispozici jako první. GP dokáže uspokojit jakéhokoliv zákazníka od malého podnikatele až po velké nadnárodní společnosti.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Mezinárodní zázemí silné společnosti

Sídlíme v Atlantě, v americkém státě Georgia, máme 24 000 zaměstnanců a naši zákazníci a partneři se nacházejí ve 38 zemích Severní Ameriky, Evropy, Asie, Tichomoří a Brazílie. Časopis Fortune zařadil Global Payments do žebříčku Fortune 500 Company.

Zkušenosti více než 50 let

Za 50 let na trhu nashromáždila naše firma množství cenných zkušeností a technologických znalostí. Od roku 1960 jsme lídrem na trhu v USA. Naše bývalá mateřská společnost National Data Corporation se stala průkopníkem v oblasti zpracování plateb.

DCC Rozpoznání karet