Platební terminál do dvou dnů?

Nechte si poslat platební terminál kurýrem a vyřešte přijímání karet jednou pro vždy.

 

 

kryptoměny

Starosti s platebním řešením můžete nechat na nás

My jsme už jsme je totiž vyřešili. Máme více než 50 let mezinárodních zkušeností na poli platebních karet. V České republice patříme k největším poskytovatelům přijímání platebních karet a jsme exkluzivním dodavatelem platebních terminálů pro Českou spořitelnu. A nejen pro ní. Díky našemu řešení u vás zákazníci zaplatí jakoukoli platební kartou, včetně stravenkových a benefitních karet. Máme také připravená napojení na celou řadu rezervačních a pokladních systémů. Přidejte se k nám a získejte i nadstandardní servis.

Přijímejte karty jakkoli je vám pohodlné

Akceptujeme magnetické, čipové a bezkontaktní karty od karetních asociací, jako je Visa, Mastercard, JCB, Diners Club, China UnionPay nebo American Express. Naše terminály přijímají i většinu stravenkových, věrnostních, tankovacích nebo privátních karet. Samozřejmostí je Apple Pay nebo Google Pay.

85 % pokladen na trhu podporuje naše platební řešení

Proč propojit pokladnu s terminálem? Jednoduše proto, že budete moci prostřednictvím vaší pokladny ovládat také váš nový platební terminál. Díky propojení tak můžete eliminovat chyby při zadávání účtované částky a zároveň se zrychlí platební proces a tedy i zmenší fronty. Abyste mohli terminál s pokladnou propojit, je potřeba aby váš pokladní systém certifikován pro platební terminály Global Payments. Hledáte nové řešení? Vyzkoušejte platební terminál s integrovanou pokladnou Global Payments POS.

Jak si vybrat ten správný terminál?

Obecně se liší typem a způsobem připojení, tedy mobilní či statický, přes Wifi nebo například SIM kartu. Pokud se v terminálech ještě nevyznáte, rádi vám s jeho výběrem poradíme. Skvělou službu nedělá jen platební terminál jako zařízení, ale i celá řada doplňkových služeb, které k němu nabízíme. A co dostanete k našim platebním terminálům navíc?

Marketplace

Online správa vašich platebních terminálů. Během minuty můžete měnit nastavení či přidávat další služby.

Technickou podporu nonstop

Budete-li potřebovat pomoc, jsme vám k dispozici na telefonu 24 hodin denně/7 dní v týdnu. Po celé zemi máme zkušené techniky, kteří u vás budou během několika hodin.

Našeho obchodníka k vašim službám

V každém regionu najdete obchodního zástupce, který je připraven s vámi řešit všechna obchodní přání.

Merchant portál

Nejlepší zákaznický portál, ve kterém najdete přehledně všechny informace o platbách, transakcích, reporty. Dostupný z počítače i chytrého telefonu.

Skutečně stabilního partnera

Podnikáme ve více než 100 zemí, ale zdejší trh známe dokonale. Garantujeme spolehlivé a rychlé připisování vašich tržeb na účet, přehledné přehledy transakcí.

A ještě mnohem víc…

Naše platební terminály umí díky software, který si sami vyvíjíme, mnohem více služeb než jen platbu kartou.

Vybírejte z celé řady platebních řešení pro podnikatele:

Restaurace, kavárny, bary

Hotely a ubytovací služby

Svobodná povolání

Čerpací stanice

Státní správa a veřejný sektor

Logistika a doručovací služby

Akce a festivaly

Obchodní řetězce

Doprava a parkoviště

Největší mýty kolem platebních karet

Dříve se poplatky za přijímání platby kartou pohybovaly průměrně v řádu několika procent z placené částky. Po regulaci Evropskou unií v roce 2015 a zároveň s rozšířením platebních terminálů poplatky klesly. U osobních debetních/ kreditních karet Visa, Mastercard, Maestro se tak dnes nejčastěji pohybují kolem 1 - 2 %, u firemních platebních karet nebo u přijetí dalších karetních poskytovatelů JCB, Dinners Club nebo American Express jsou tato procenta vyšší. Ale pozor, všechno se odvíjí od celkového karetního obratu, protože terminál - jeho pronájem, správa a údržba něco stojí.

Většinu platebních rozhraní provozují velké finanční subjekty, které dbají na zabezpečení přenosu osobních údajů, mají nastavené celosvětové standardy a nejpřísnější bezpečnostní požadavky jako Mastercard SecureCode, Verified by Visa a SafeKey 3D Secure. Raději si ale vždy zkontrolujte, jestli platíte přes zabezpečenou stránku – poznáte ji podle zelené ikonky zámečku vlevo od URL adresy. URL adresa musí zároveň začínat písmeny HTTPS.

Nemusíte. Můžete si vybrat jakéhokoliv poskytovatele na trhu. Terminál i webová platební brána jsou na bankovním účtu nezávislé. Pouze pokud je poskytovatelem platebního terminálu/webové platební brány samotná banka, je ve většině případů nutné mít zde i bankovní účet a někdy i další služby, které mohou stát desítky až stovky korun měsíčně navíc.

To je nesmysl. Platební karta musí být při transakci přiložena do pěti centimetrů od platebního terminálu a navíc musí v nehybné pozici setrvat několik sekund. Omylem tedy v obchodě skutečně nikdo nic zaplatit nemůže.

Platební terminály nefungují pouze přes Wifi, vybírat si můžete vybírat z celé řady dalšího připojení jako například GPRS, SIM karty nebo Bluetooth.