Proč začít přijímat platební karty

9/10 Čechů už vlastní
platební kartu

Můžete zvýšit své tržby
až o 30%

Průměrná útrata přes karty
je 1000 Kč

MastercardVisa ElectronMaestroDiners ClubUnion PayjcbAmerican ExpressSodexoUpBenefit plusGusto kartaNaše stravenkaEdenredGoogle PayApple Pay

Naše terminály přijímají všechny běžné typy karet

Akceptujeme magnetické, čipové a bezkontaktní karty od karetních asociací, jako je Visa, Mastercard, JCB, Diners Club, China UnionPay nebo American Express. Naše terminály přijímají i většinu stravenkových, věrnostních, tankovacích nebo privátních karet. Poradí si s NFC platbami a zvládají samozřejmě moderní platební řešení jako jsou Apple Pay nebo Google Pay.

Přijímejte karty jakkoli je vám pohodlné

Poradí si s NFC platbami a zvládají samozřejmě moderní platební řešení jako jsou Apple Pay nebo Google Pay. Pokud využíváte službu EET, umí terminál evidovat i hotovostní transakce. Zvládne tedy zpracovat celou vaši tržbu.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Na míru vašemu podnikání

Máme řešení jak pro malé, tak střední a velké firmy. Naši klienti podnikají v oblastech restaurací, ubytování, prodeje, služeb či v online světě. Pro každou oblast podnikání máme připravenou skvělou nabídku na platební terminály a služby s nimi spojené na míru.

Největší mýty kolem platebních karet

Dříve se poplatky za přijímání platby kartou pohybovaly průměrně v řádu několika procent z placené částky. Po regulaci Evropskou unií v roce 2015 a zároveň s rozšířením platebních terminálů poplatky klesly. U osobních debetních/ kreditních karet Visa, Mastercard, Maestro se tak dnes nejčastěji pohybují kolem 1 - 2 %, u firemních platebních karet nebo u přijetí dalších karetních poskytovatelů JCB, Dinners Club nebo American Express jsou tato procenta vyšší. Ale pozor, všechno se odvíjí od celkového karetního obratu, protože terminál - jeho pronájem, správa a údržba něco stojí.

Většinu platebních rozhraní provozují velké finanční subjekty, které dbají na zabezpečení přenosu osobních údajů, mají nastavené celosvětové standardy a nejpřísnější bezpečnostní požadavky jako Mastercard SecureCode, Verified by Visa a SafeKey 3D Secure. Raději si ale vždy zkontrolujte, jestli platíte přes zabezpečenou stránku – poznáte ji podle zelené ikonky zámečku vlevo od URL adresy. URL adresa musí zároveň začínat písmeny HTTPS.

Nemusíte. Můžete si vybrat jakéhokoliv poskytovatele na trhu. Terminál i webová platební brána jsou na bankovním účtu nezávislé. Pouze pokud je poskytovatelem platebního terminálu/webové platební brány samotná banka, je ve většině případů nutné mít zde i bankovní účet a někdy i další služby, které mohou stát desítky až stovky korun měsíčně navíc.

To je nesmysl. Platební karta musí být při transakci přiložena do pěti centimetrů od platebního terminálu a navíc musí v nehybné pozici setrvat několik sekund. Omylem tedy v obchodě skutečně nikdo nic zaplatit nemůže.

Platební terminály nefungují pouze přes Wifi, vybírat si můžete vybírat z celé řady dalšího připojení jako například GPRS, SIM karty nebo Bluetooth.