Platební terminál do dvou dnů?

Vyřešeno. Nechte si poslat platební terminál kurýrem a vyřešte přijímání karet jednou pro vždy.

kryptoměny

Jsme špička v oboru platebních terminálů

Máme více než 50 let mezinárodních zkušeností na poli platebních karet. V České republice patříme k největším poskytovatelům přijímání platebních karet. Nezáleží jak velký je váš obchod, máme řešení pro každého.

Přijímejte karty jakkoli je vám pohodlné

Poradí si s NFC platbami a zvládají samozřejmě moderní platební řešení jako jsou Apple Pay nebo Google Pay. Pokud využíváte službu EET, umí terminál evidovat i hotovostní transakce. Zvládne tedy zpracovat celou vaši tržbu.

Proč začít přijímat platební karty

9/10 Čechů už vlastní
platební kartu

Můžete zvýšit své tržby
až o 30%

Průměrná útrata přes karty
je 1000 Kč

Visa Mastercard Visa Electron Maestro Diners Club Union Pay jcb  Sodexo Benefit plus Edenred Google Pay  

Naše terminály přijímají všechny běžné typy karet

Akceptujeme magnetické, čipové a bezkontaktní karty od karetních asociací, jako je Visa, Mastercard, JCB, Diners Club, China UnionPay nebo American Express. Naše terminály přijímají i většinu stravenkových, věrnostních, tankovacích nebo privátních karet.

Na míru vašemu podnikání

Máme řešení jak pro malé, tak střední a velké firmy. Naši klienti podnikají v oblastech restaurací, ubytování, prodeje, služeb či v sportu. Pro každou oblast podnikání máme připravenou skvělou nabídku na platební terminály a služby s nimi spojené na míru.

DCC Rozpoznání karet

Největší mýty kolem platebních karet

Dříve se poplatky za přijímání platby kartou pohybovaly průměrně v řádu několika procent z placené částky. Po regulaci Evropskou unií v roce 2015 a zároveň s rozšířením platebních terminálů poplatky klesly. U osobních debetních/ kreditních karet Visa, Mastercard, Maestro se tak dnes nejčastěji pohybují kolem 1 - 2 %, u firemních platebních karet nebo u přijetí dalších karetních poskytovatelů JCB, Dinners Club nebo American Express jsou tato procenta vyšší. Ale pozor, všechno se odvíjí od celkového karetního obratu, protože terminál - jeho pronájem, správa a údržba něco stojí.

Většinu platebních rozhraní provozují velké finanční subjekty, které dbají na zabezpečení přenosu osobních údajů, mají nastavené celosvětové standardy a nejpřísnější bezpečnostní požadavky jako Mastercard SecureCode, Verified by Visa a SafeKey 3D Secure. Raději si ale vždy zkontrolujte, jestli platíte přes zabezpečenou stránku – poznáte ji podle zelené ikonky zámečku vlevo od URL adresy. URL adresa musí zároveň začínat písmeny HTTPS.

Nemusíte. Můžete si vybrat jakéhokoliv poskytovatele na trhu. Terminál i webová platební brána jsou na bankovním účtu nezávislé. Pouze pokud je poskytovatelem platebního terminálu/webové platební brány samotná banka, je ve většině případů nutné mít zde i bankovní účet a někdy i další služby, které mohou stát desítky až stovky korun měsíčně navíc.

To je nesmysl. Platební karta musí být při transakci přiložena do pěti centimetrů od platebního terminálu a navíc musí v nehybné pozici setrvat několik sekund. Omylem tedy v obchodě skutečně nikdo nic zaplatit nemůže.

Platební terminály nefungují pouze přes Wifi, vybírat si můžete vybírat z celé řady dalšího připojení jako například GPRS, SIM karty nebo Bluetooth.