Na terminálech pracujete s penězi, které jsou vaše a naším úkolem je, abyste prodali zboží nebo službu a dostali za ní vždy řádně zaplaceno. A to i v případě, že u vás například někdo zaplatí kradenou kartou. Pro všechny tyto případy byla sestavena pravidla (která musí terminál splňovat) karetních asociací (například Visa nebo Mastercard) tak, aby byly vaše platby vždy v bezpečí.

Naše řešení všechna tato pravidla plní.

S platebními terminály Global Payments se nemusíte starat o jejich provoz a bezpečnost. Jsme specialisté, a naším posláním je poskytovat vám služby bezpečně a bez starostí.

Terminály do prodejny
Terminály určené pro kamenné prodejny a obchody. Terminály jsou napájeny ze sítě a využívají připojení přes Internet, nebo přes mobilní síť GPRS/3G/LTE. Terminály mohou pracovat samostatně nebo je lze také připojit k pokladnímu systému.
Přenosné terminály
S mobilními terminály můžete přijímat karty kdekoliv (například na trzích, v taxíku nebo na výstavách) díky různým možnostem připojení, jako je GPRS, 3G, Bluetooth nebo Wi-Fi. Ať už jste taxikář nebo máte pojízdnou prodejnu či kavárnu, Vaši zákazníci budou moci zaplatit pohodlně kdekoliv.
Samoobslužné terminály
Tento typ platebních terminálů lze vestavět do samoobslužných kiosků na prodej zboží, nebo do kiosků pro samoobslužné čerpací stanice nebo myčky aut. My je například používáme i v dopravních řešeních nebo v chytrých městech.
Terminály do začátku
Nejmenší a nejlevnější terminály na trhu nabízí moderní způsob akceptace karet s využitím chytrých zařízení jako je Váš mobilní telefon nebo tablet propojených přes Bluetooth s mPOS terminálem. To vše za minimální náklady a s velmi jednoduchou obsluhou.