Začínáme s Terminálem v mobilu

Jak se v aplikaci GP tom iniciuje platba, jak se zadává pin nebo jak mohu zákazníkovi vystavit účtenku? Odpovědi na všechny otázky naleznete v našem instruktážním videu.

Struktura videa:

  • 00:00 - 01:08 Instalace a přihlášení do aplikace
  • 01:08 - 02:14 Jak začít platbu
  • 02:14 - 03:15 Platba se zadáním PIN
  • 03:15 - 04:00 Jak odeslat účtenku
  • 04:00 - 04:44 Jak stornovat transakci
  • 04:44 - 05:15 Jak si zobrazit uzávěrku
  • 05:15 - 05:40 Co naleznete v sekci účet
  • 05:40 - 06:20 Co umí Moje účtenka
  • 06:20 - 07:28 Podpora
0 0

Zjistěte vše o aplikaci GP tom

00 00

Prolistujte si online manuál

1 1

Přijímejte kryptoměny v aplikaci GP tom

2 2

Představujeme rozšířenou verzi GP tom Plus

Nejčastější otázky k Terminálu v mobilu

Platební chování zákazníků se mění. Platby kartou a mobilní platby jako Google Pay a Apple Pay se v posledních letech výrazně zvýšily. Tento trend bude pokračovat díky technologickému pokroku. GP tom je nejjednodušší způsob přijímání bezkontaktních plateb a je ideální pro obchodníků, kteří byli k tomuto trendu dosud skeptičtí. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si aplikaci GP tom a podepsat s námi Smlouvu o akceptaci karet. Nic víc není potřeba.

Aplikaci ocení zejména živnostníci nebo malí podnikatelé s menším objemem transakcí, kteří potřebují občas přijímat platební karty nebo jsou často na cestách (např. na festivalech nebo trzích).

Platební terminály budou mít stále své místo zejména u firem s větším objemem platebních transakcích, kde je potřeba například tisknout účtenky nebo je vyžadováno propojení na další systémy. Není tak vhodné například pro rychloobrátkové obchody nebo supermarkety.

Každé zařízení Android 8.x a vyšší, které má v sobě NFC čip. Aplikace nefunguje na zařízení Apple.

Společně s kartovými asociacemi jsme vyvinuli to nejzabezpečenější prostředí pro platbu karet. Díky proměnlivé PIN klávesnici, která mění pozici čísel, je PIN zadáváno pokaždé jinak a není tak možné jej zpětně zneužít.

Aplikace je ke stažení v Google Play Store za jednorázový poplatek, nejsou s ní spojeny žádné měsíční poplatky za provoz. Všechny aktualizace jsou poskytovány zdarma. Platíte pouze za proběhlou transakci, jejíž výše je dle vaší aktuálně podepsané Smlouvy o akceptaci karet.

Účtenku je možné poslat přes e-mail nebo prostřednictvím SMS. V případě potřeby tisku je nutné pořídit si další zařízení - externí tiskárnu. Podporu externích tiskáren připravujeme do dalších verzí.