Pandemie, která zachvátila svět v roce 2020, změnila zákaznické chování jednou provždy. Objem hotovosti se pomalu snižuje a platby kartou budou stále rozšířenější. Naše statistiky potvrzují, že v průběhu krize se zvýšily platby kartou o více než 25 % ve srovnání s obdobím před pandemií.

Aplikaci ocení zejména živnostníci nebo malí podnikatelé s menším objemem transakcí, kteří potřebují občas přijímat platební karty nebo jsou často na cestách (např. na festivalech nebo trzích).

Platební terminály budou mít stále své místo zejména u firem s větším objemem platebních transakcích, kde je potřeba například tisknout účtenky nebo je vyžadováno propojení na další systémy. Není tak vhodné například pro rychloobrátkové obchody nebo supermarkety.

Každé zařízení Android 8.x a vyšší, které má v sobě NFC čip. Aplikace nefunguje na zařízení Apple.

Společně s kartovými asociacemi jsme vyvinuli to nejzabezpečenější prostředí pro platbu karet. Díky proměnlivé PIN klávesnici, která mění pozici čísel, je PIN zadáváno pokaždé jinak a není tak možné jej zpětně zneužít.

Aplikace je ke stažení v Google Play Store za jednorázový poplatek, nejsou s ní spojeny žádné měsíční poplatky za provoz. Všechny aktualizace jsou poskytovány zdarma. Platíte pouze za proběhlou transakci, jejíž výše je dle vaší aktuálně podepsané Smlouvy o akceptaci karet.

Účtenku je možné poslat přes e-mail nebo prostřednictvím SMS. V případě potřeby tisku je nutné pořídit si další zařízení - externí tiskárnu. Podporu externích tiskáren připravujeme do dalších verzí.

Aplikace bude podporovat EET, ale zatím ještě ne. EET si bude možné aktivovat jako přidruženou službu v dohledné budoucnosti.