Merchant Portal je zákaznický webový portál, který jsme pro vás vytvořili ke každodennímu používání. Poskytuje vám úplný přehled o všech vašich transakcích a platbách, které proběhly přes váš platební terminál nebo platební bránu GP webpay. Dozvíte se zde také všechna důležitá aktuální sdělení.

Přihlašovací údaje vám zašleme na e-mailovou adresu uvedenou na vaší smlouvě. Odkaz na přihlášení najdete v pravém horním logu na stránkách www.globalpayments.cz nebo klikněte zde.

Můžete také kliknout na tlačítko "Merchant Portal" v horním menu webové stránky Global Payments.

V Merchant Portalu najdete řadu funkcí, které jsou užitečné pro vaše podnikání. Můžete zde například:

  • Zobrazovat si transakce a platby pro vybrané časové období
  • Vytvářet souhrny pro vybrané platby, transakce nebo lokality
  • Třídit údaje podle plateb, data transakce, města, částky, terminálů atd.
  • Ověřovat přijetí transakcí
  • Nastavit si avíza podle vašich potřeb
  • Vyhledávat ve finančních údajích
  • Analyzovat údaje a exportovat je například ve formátech .pdf nebo .xlsx
  • Spravovat a přidávat uživatele, kteří mohou vidět různé typy informací o vašem obchodě (manažeři obchodu, účetní atd.)
  • Získávat dokumenty, návody a aktuální zprávy o vašem zákaznickém účtu

 

Díky portálu máte nepřetržitý přístup k informacím a flexibilitu, kterou vám tištěné papírové výkazy neumožní. Veškeré údaje jsou každodenně aktualizovány a jednotlivé transakce jsou uváděny včetně všech potřebných detailů. Samotný portál je dostupný nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Merchant Portal umožňuje uživateli celou řadu možností, jak se svými daty dále pracovat. Seznamy lze filtrovat nejen podle obchodního místa a časového období, ale také podle celé řady dalších možností. Nastavit si můžete formát, periodicitu či e-mailové adresy, na které chcete výpisy dostávat. Jazyk výpisů se nastaví automaticky, zpravidla v češtině a v angličtině. Vygenerované PDF výpisy budou zároveň uloženy v portálu v sekci Výpisy, kde jsou archivovány po dobu 2 let. V případě, že s vašimi daty pracuje dále účetní, jistě ocení možnost dávkového zpracování vybraných souborů.

Abyste se mohli podívat na demo verzi našeho zákaznického portálu Merchant Portal, nemusíte mít u nás podepsanou smlouvu. Přihlásit se můžete prostřednictvím přihlašovacích údajů níže: 
Adresa: oms.test.gpe.cz/mportal/index.xhtml
Přihlašovací jméno: testmerchant
Heslo: 111111