Nabídka platebních terminálů

Základní nabídka platebních terminálů

V naší nabídce se zaměřujeme především na terminály s širokými možnostmi použití. Primárně se proto zaměřujeme na terminály značky Nexgo. Potřebujete jiné řešení například samoobslužné terminály? Není problém. Ozvěte se nám a připravíme vám nabídku na míru.

Nexgo N5

Pokladna, terminál a tiskárna v jednom. Kompaktní a přenosný platební terminál s dotykovou obrazovkou. Svým designem je zaměřený na mobilitu a snadné použití v terénu. Může obsahovat funkce jako je tiskárna účtenek, čtečka čipových karet a široké možnosti připojení (Wifi, 4G/LTE a Bluetooth).

Nexgo N86

Pro každého, kdo chce víc. Vylepšená verze terminálu Nexgo N5. Může nabízet vylepšené možnosti připojení, větší displej, výkonnější procesor nebo delší výdrž baterie. Terminál si můžete rozšířit o pokladnu, reporty, ceny a sklad díky Terminálu Plus.

Aplikace GP tom

Jednoduchá aplikace v mobilu. Přijímejte karty kdykoliv a kdekoliv. Funguje přímo v telefonu Android s operačním systémem 8.x a vyšší. Umožňuje napojení na další aplikace přes API a celou řadu rozšířených funkcí jako například produktový katalog, různé varianty spropitného nebo jednoduchou pokladnu. Více na stránkách GP tom.

Jak si vybrat ten správný terminál?

Obecně se liší typem a způsobem připojení, tedy mobilní či statický, přes Wifi nebo například SIM kartu. Pokud se v terminálech ještě nevyznáte, rádi vám s jeho výběrem poradíme. Skvělou službu nedělá jen platební terminál jako zařízení, ale i celá řada doplňkových služeb, které k němu nabízíme. A co dostanete k našim platebním terminálům navíc?

Marketplace

Online správa vašich platebních terminálů. Během minuty můžete měnit nastavení či přidávat další služby.

Technickou podporu nonstop

Budete-li potřebovat pomoc, jsme vám k dispozici na telefonu 24 hodin denně/7 dní v týdnu. Po celé zemi máme zkušené techniky, kteří u vás budou během několika hodin.

Našeho obchodníka k vašim službám

V každém regionu najdete obchodního zástupce, který je připraven s vámi řešit všechna obchodní přání.

Merchant portál

Nejlepší zákaznický portál, ve kterém najdete přehledně všechny informace o platbách, transakcích, reporty. Dostupný z počítače i chytrého telefonu.

Skutečně stabilního partnera

Podnikáme ve více než 100 zemí, ale zdejší trh známe dokonale. Garantujeme spolehlivé a rychlé připisování vašich tržeb na účet, přehledné přehledy transakcí.

A ještě mnohem víc…

Naše platební terminály umí díky software, který si sami vyvíjíme, mnohem více služeb než jen platbu kartou.