Dobijte svůj business!

Zařídíme vám nabíjecí stanici přímo před vaším obchodem, provozovnou nebo třeba hotelem. Získejte konkurenční výhodu, nové zákazníky ale i dodatečný příjem!

Visa logo
Vítěz Visa Awards 2023 v kategorii Inovace - Nejlepší systém pro dobíjení elektromobilů

Vyreseno logo

Získejte jako první konkurenční výhodu
a pořiďte si elektrickou nabíjecí stanici pro zákazníky

Přemýšleli jste někdy nad tím, co nabídnout zákazníkům a ještě na tom vydělat? Určitě ano. Máme pro vás řešení, díky kterému předběhnete konkurenci. Vybavíme vás nabíjecí stanicí s možností platby přes platební bránu nebo platební terminál. Zatímco u vás zákazníci nakupují, jedí nebo třeba stráví pár nocí, nabijí si u vás svůj vůz a vám poplyne další pasivní příjem. Jsme první firmou na trhu, která vám unikátní řešení dokáže kompletně zajistit. Máme připojených téměř 40% všech nabíjecích stanic na Slovensku.

Získejte jedinečnou konkurenční výhodu

Vyzkoušejte naše řešení - připojení je zdarma, bez fixních měsíčních poplatků, registrace a vyzkoušení systému vás nebude stát žádné další náklady!

<<  Jak to celé funguje zjistíte z našeho videa.

Vyberte si z naší aktuální nabídky 

Naše řešení je ideální pro menší hotely, penziony nebo restaurace. Nabíjecí stanice typu AC s jedním kabelem zajistí nabíjení jednoho elektromobilu přes noc. V případě využití v restauraci může zákazník počítat s dobíjením baterie o 10-20 % během jednoho oběda. Dálkové řízení je pomocí systému SmartFuelPass.

Nabíjecí stanice CION s kabelem

Nabíjecí stanice s pevným kabelem TYP 2. Toto provedení je z praktických důvodů mezi uživateli velmi oblíbené.

 • Nabíjecí stanice s kabelem TYP 2, který zajistí dobíjení všech dostupných elektromobilů na evropském trhu.
 • Pomalé nabíjení střídavým proudem až do výkonu 22kW. Instalace na zeď nebo na sloupek. 
 • Možnost instalace jedné nebo dvou stanic na jeden nabíjecí sloupek.
 • Nabíjecí stanice s online připojením a možností autorizace pomocí RFID karty nebo mobilní aplikací.
 • Dálkové řízení pomocí systému SmartFuelPass – plná kontrola nad nabíjeními, historií nabíjení, podpora soukromého, veřejného a hybridního nabíjení, monetizace nabíjení, správa řidičů.
 • Online připojení přes Ethernet nebo kombinací pevného internetu a mobilní sítě LTE. 
 • Podpora protokolu ISO 15118 – možnost autentizace přímo elektromobilem. Při aktivaci této funkce stačí elektromobil pouze připojit a autentizace proběhne automaticky (seznam podporovaných značek elektromobilů k dispozici na dotaz). 
 • Okamžité platby pomocí mobilní aplikace nebo platebního terminálu.
 • Možnost dynamické regulace výkonu nabíjecí stanice pro zabránění překročení kapacity na instalovaném místě. Podpora řízení až 250 nabíjecích stanic. 

Nabíjecí stanice CION se zásuvkou

Nabíjecí stanice se zásuvkou TYP 2. Toto provedení je vhodné zejména do lokalit, kde hrozí poškození nebo krádež pevného kabelu. Pro připojení k nabíjecí stanici se musí použít propojovací kabel, který bývá příslušenstvím elektromobilu.

 • Nabíjecí stanice se zásuvkou TYP 2, který zajistí dobíjení všech dostupných elektromobilů na evropském trhu.
 • Pomalé nabíjení střídavým proudem až do výkonu 22kW. Instalace na zeď nebo na sloupek.
 • Možnost instalace 1 nebo 2 stanic na jeden nabíjecí sloupek. 
 • Nabíjecí stanice s online připojením a možností autorizace pomocí RFID karty nebo mobilní aplikací.
 • Dálkové řízení pomocí systému SmartFuelPass – plná kontrola nad nabíjeními, historií nabíjení, podpora soukromého, veřejného a hybridního nabíjení, monetizace nabíjení, správa řidičů.
 • Online připojení přes Ethernet nebo kombinací pevného internetu a mobilní sítě LTE.
 • Podpora protokolu ISO 15118 – možnost autentizace přímo elektromobilem. Při aktivaci této funkce stačí elektromobil pouze připojit a autentizace proběhne automaticky (seznam podporovaných značek elektromobilů k dispozici na dotaz).
 • Okamžité platby pomocí aplikace nebo platebního terminálu.
 • Možnost dynamické regulace výkonu nabíjecí stanice pro zabránění překročení kapacity na instalovaném místě. Podpora řízení až 250 nabíjecích stanic.

Plug & Play:

Vyberte si platební terminál pro nabíjecí stanice s okamžitou aktivací

Vezměte si od nás komplexní řešení "Vše v jednom / All-in-One" a už za pár dní budete moct jeho výhody využívat naplno.
Získáte další příjem z nabjení elektromobilů a navíc budete v souladu s EU nařízením o infrastruktuře pro alternativní paliva (AFIR).

Platba na všechny způsoby 

Platby bezkontaktní kartou, Apple Pay nebo Google Pay. Poskytněte zákazníkům absolutní platební flexibilitu a pohodlí.

Okamžitá digitální fakturace

Automatizované generování digitálních faktur ihned po nabití. Náš systém to udělá za vás.

Chytré dynamické tarify

Optimalizujte ceny pomocí flexibilních tarifů. Nastavte si je podle času, výkonu nebo typu uživatele a vydělávejte víc.

Více nabíječek, jeden terminál

Ovládajte všechny nabíječky z jednoho centrálního terminálu, bez ohledu na jeho umístění, ať už venku alebo uvnitř, a minimalizujte náklady.

Celý systém bez starostí

Naše intuitivní platforma automatizuje celý proces monetizace nabíjení, umožuje vám šetřit čas a soustředit se na to, co je opravdu důležité.

Kontrola nabíjení přes mobil

Umožněte svým zákazníkům zjistit v předstihu, kolik za nabíjení zaplatí a vzdáleně sledovat nabíjecí relace. Upozornění si mohou zobrazit v prohlížeči bez stahování aplikace.

Přehledná webová aplikace

Okamžitá správa celé sítě nabíječek kdykoliv a kdekoliv přes jednoduchou a bezpečnou webovou aplikaci.

Buďte připraveni na budoucnost

S naším řešením budete připraveni na implementaci inovativních platebních metod včetně QR voucherů, které jsou použitelné online i offline.

Co vám můžeme nabídnout?

Vše v jedné aplikaci

Podporujeme placení přímo v aplikaci, a to platby jak přes platební bránu tak v platebním terminálu. Jeden terminál umí obsloužit více nabíjecích stanic. S registrací i bez.

Bezpečnost je naše priorita

Naše řešení splňuje všechny nejaktuálnější standardy bezpečnosti pro platby. Máme licenci pro platební instituce. Děláme vše pro to, aby vaše peníze byly v bezpečí.

Zrychlili jsme platby

Vypořádání platby je okamžitě po transakci. Už žádné další čekání na vaše peníze, na účtu je máte rychleji než vyndáte z kapsy telefon.

Flexibilní obchodní model

Vaše ceny si určujete a nastavujete vy. My se postaráme, aby všechno fungovalo. Žádné měsíční poplatky, transparentní cena 9% z transakce. Pokud nic neprodáte, nic neplatíte.

Noví zákazníci

Vaše nabíjecí stanice se objeví v interkativní mapě, kterou využívají tisíce řidičů. Přítomnost nabíjecí stanice může významně ovlivnit rozhodování, kde se zrovna ubytují, nakupují nebo tráví další čas.

Online změny kdykoliv

Můžete si zvolit vlastní tarify, vlastní obchodní politiku a online ji měnit podle potřeby a aktuální situace.

2035 a Fit for 55.

Víte co mají společného? Název „Fit for 55“ odkazuje na cíl EU snížit do roku 2030 čisté emise skleníkových plynů alespoň o 55%. Rok 2035 je rokem, kdy má v Evropě dojít k zákazu prodeje benzinových a naftových aut. Znamená to, že prodeje elektrických aut porostou, stejně tak potřeba nových nabíjecích stanic.

V nabíjecích stanicích se bezpečně vyznáme

Nabídneme vlastní řešení

Nabizíme komplexní řešení od A do Z. Spolupracujeme s významnými dodavateli hardware nabíjecích stanic a umíme vám pomoct při jejich výběru. Věříme, že umíme splnit vaše očekávání a zároveň požadavky na budoucí normy EU.

Ale přizpůsobíme se i jiným

Umíme připojit téměř každou nabíječku, která používá protokol OCPP 1.6 a má konektivitu na internet bez ohledu na to, jestli ji máte od našeho spolupracujícího partnera nebo máte vlastní.

Jsme prostě flexibilní

Zpracujeme platby za energii a vystavíme daňové doklady automaticky podle vámi zadaných cen. Nabízíme 4D cenový model, možnost kombinace i s parkovným, distribuci platby na různé subjekty a další.

Na elektromobilitu ale nejsme sami

Služba Backoffice

Příchod elektromobility představuje revoluci v oblasti dopravy a má významný vliv na města a obce. Jako poskytovatel platebních služeb reagujeme na měnící se situaci na trhu a přinášíme řešení postavené na aktuálních platebních standardech z pohledu bezpečnosti. Nejsme v tom sami. S námi na řešení spolupracuje společnost Ultima Payments, firmou, která vyvinula řešení pro nabíjení elektromobilů. To umožňuje nejen placení, ale podporuje informace o dostupnosti stanice, řízení spotřeby, zpřístupňuje přehledy a statistiky.

Jaký je rozdíl mezi naším a běžným řešením dostupným na trhu?


Global Payments / SmartFuelPass Běžné řešení
Registrace a spuštění Bezplatné.
Vstupní a aktivační poplatky.
Poplatky Jeden aktivační poplatek. Platíte jen, když stanici používáte. Měsíční licence za software, poplatky za připojení, fixní poplatky i když stanici nepoužíváte.
Cenotvorba Plně flexibilní model. Vy nastavujete cenu v portálu, my zúčtujeme a připíšeme ihned na váš účet. Možnost soukromého, hybridního nebo plně veřejného režimu podle uživatele.  Možnost cenotvorby je omezená. Často není možné je měnit online.
Vyúčtování / Cashflow Okamžitě po ukončení nabíjení.  Riziko čekání na zúčtování peněz týdny i měsíce s nejistým výsledkem.
Bezpečnost Jsme regulovaná licencovaná instituce, nabízíme nejvyšší aktuálně možnou bezpečnost pro vaše platby. RFID karty a jiné aplikace často nesplňují základní bezpečnostní standardy.
Připojení nabíječek Podporujeme nabíjení všech nabíječek, které jsou na OCPP standardu.  Často jen pro vybrané poskytovatele.
Financování Spolupracujeme s Českou spořitelnou a společností Liberis umožňující flexibilní financování. Různé.
Zatraktivnění služeb Řidiči a uživatelé SmartFuelPass vás vidí v aplikaci. Většinou pouze RFID karty, bez další propagace.
Možnost platby Platby přes platební bránu nebo platební terminál (Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay). Faktury s různou dobou splatnosti. Subjekty v drtivé většině nejsou poskytovatelé platebních služeb.
Jednoduchost U nás máte všechno v jednom - fakturace, platby, administrace. Různí poskytovatelé řešení. Drahé a náročné na údržbu a zúčtování.

Nejčastější otázky a odpovědi

 1. Zaregistrujte se bezplatně na tomto odkazu do aplikace SmartFuelPass od našeho partnera Ultima Payments. Aplikace je dostupná pro Android i pro iOS.
 2. Po registraci a ověření si připojíte svou nabíječku. Ověření je potřeba, abychom dodržovali všechny povinnosti vyplývající z licence České národní banky.
 3. Nastavíte si tarify, získáte QR kód, který si vytisknete v platformě.
 4. Hotovo. Vaše nabíječka se zobrazí všem uživatelům SmartFuelPass. Vítejte v síti nabíjecích stanic!

Ozvěte se nám a my vám pošleme aktuální nabídku nabíječek, která se bude nejvíce hodit vašemu podnikání. Poradíme také, jak dále postupovat, abyste začali vydělávat co nejdříve.