Co umí platební brána GP webpay

Poznejte všechny výhody online platební brány a zefektivněte tak váš business.

Základní funkce platební brány GP webpay

Základní funkce platební brány

Naše platební brána akceptuje většinu světových platebních karet, Google i Apple Pay (připravujeme) a elektronickou peněženku. Brána je k dispozici v 19 jazykových mutacích, přijímá 7 měn a je plně responzivní. Zároveň získáte dohled nad podezřelými transakcemi či volbu platby v domácí měně pro zahraniční zákazníky.

Speciální a pokročilé funkce

K vaší nové platební bráně si můžete doobjednat další služby, které vám pomohou zvýšit obraty. Vybírejte předplatné přes Opakované platby, usnadněte nákupy v e-shopu díky Fastpay či využitejte Push plateb.

GP webpay opakovaná platba
Doplňky a pluginy pro GP webpay

Snadná integrace do CMS a e-commerce platforem

Naši online platební bránu můžete velice jednoduše zprovoznit na platformách Wordpress, Magento 1 a 2, Opencart, osCommerce, Oxid esales či Shoptet.

Portál pro správu brány a transakcí

Součástí nabízeného řešení je i portál pro správu vaší platební brány a realizovaných transakcí. Mezi vybrané funkce patří správa uživatelů, správa platební brány, přehled o platbách a mnohé další.

GP webpay portál
DCC Rozpoznání karet

Bezpečnost je vždy na první místě

Naše platební brána splňuje mezinárodní standard 3D Secure, citlivá data nikdy nesdílíme s e-shopy a jako jedni z mála v České republice každý rok procházíme nejpřísnějším mezinárodním bezpečnostním auditem PCI DSS.

Výhody platební brány GP webpay

Nemůžete se rozhodnout? 8 důvodů, proč si vybrat platební bránu právě od nás!

Přizpůsobivá

Nezáleží, kde a na čem bránu vaši zákazníci použijí. Vždy bude přehledná, rychlá a se službami, které si vyberete.

Další funkce

Naše platební brána si pro vás schovává daleko více funkcí a služeb.

Rychlé platby díky funkci Fastpay

GP webpay si dokáže zapamatovat číslo karty a její expiraci. Pro další nákupy tak zákazníkům ušetříte hromadu času a sobě zvýšíte konverzi nákupů.

Naprostá automatizace prodejního procesu

Platební bránu lze plně integrovat s e-shopem a umožnit tak kompletní administraci objednávek z vašeho interního systému. To vše přes jednoduché rozhraní.

Opakované platby u obchodníka

Tento nástroj pro automatizaci plateb, který vytvoří pravidelné „online inkaso“ z platební karty, usnadňuje např. placení předplatného.

Optimalizace uživatelského rozhraní

Intuitivní webové rozhraní zjednodušuje platbu a tím zvyšuje podíl dokončených objednávek. Automaticky se přizpůsobí obrazovce zařízení a jazyku prohlížeče.

Pluginy

Pro nejoblíbenější open source systémy (Magento, osCommerce, WooCommerce, Prestashop nebo Opencart) nabízíme zdarma pluginy v rámci poskytované služby platební brány.

Push platby

GP webpay vytvoří pro požadovanou platbu krátký link, který může být zákazníkovi zaslán e-mailem/SMS nebo může být umístěn na fakturu.

Platební metody, které podporujeme

Platební brána nabízí široké spektrum platebních metod, kterými vám mohou zákazníci zaplatit.