Spolehlivá a moderní platební brána
pro váš e-shop

Naše platební brána je bezpečná, uživatelsky přívětivá a funguje skvěle na mobilních zařízeních.

kryptoměny

Budoucnost je v online platbách

Jsme poskytovatelem platebních řešení pro české e-shopy bez ohledu na jejich velikost. Díky platební bráně od Global Payments můžete přijímat nejrozšířenější typy karet, Google Pay, Apple Pay, Click to Pay a celou řadu dalších řešení včetně elektronických peněženek. Neustále pracujeme na nových funkcionalitách, které pomáhají vám, našim obchodníkům, zvyšovat počet úspěšných objednávek a tím i dosahovat vyššího zisku.

Naším cílem je bezpečná platební brána, na kterou se můžete maximálně spolehnout. Jsme globální firma, což umožňuje i vám růst i za hranice České republiky. Celá řada jazyků, platby v různých měnách, moderní responzivní design a mnohem více - to vše je platební řešení od Global Payments.

Věděli jste, že:

2 ze 3 zákazníků chce v e-shopu zaplatit platební kartou.

Platba přes bankovní převod je stále oblíbenější a každý pátý zákazník ji upřednostňuje.

Stále více zákazníků používá platbu přes QR kódy.

Množství nákupů přes mobilní telefony má vzestupnou tendenci.

Zvyšte počet plateb s GP webpay

Hledáte platební bránu, která je spolehlivá, stabilní a plně responzivní? Vyzkoušejte GP webpay, jednu z nejpopulárnějších platebních bran v českých e-shopech. Snadno se integruje pomocí pluginů, ale nabízí také řadu možností rozšíření, které upřednostní náročnější vlastníci e-shopů. Naše platební brána podporuje desítky jazykových mutací, přijímat platby můžete v 7 měnách a je plně responzivní. S GP webpay budet mít peníze na účtu hned další pracovní den.

Jaké funkce má platební brána GP webpay?

Podpora při instalaci brány

Poskytujeme vám demo rozhraní, dokumentaci a podporu, V návodech naleznete již připravené funkční skripty v .php a Java.

Responzivní a moderní vzhled

Mimo počítače, funguje bez problémů na mobilních zařízeních nebo tabletech.

Pluginy a doplňky k e-shopu

Pro nejoblíbenější open source systémy nabízíme zdarma pluginy.

Dynamická konverze měny

Brána sama automaticky rozezná na základě čísla karty domácí měnu. Zákazník s kartou v jaké měně zaplatí. Více informací o službě zde.

Fast Pay

Dokáže si zapamatovat číslo karty a její expiraci. Pro další nákupy tak zákazníkům postačí jen třímístný CVC kód.

Opakované platby

Tento nástroj pro automatizaci plateb, který vytvoří pravidelné „online inkaso“ z platební karty, usnadňuje např. placení předplatného.

Platební tlačítka

Díky platebním tlačítkům můžete uskutečňovat bankovní převody přímo v platební bráně.

Push platby

GP webpay vytvoří pro požadovanou platbu krátký link, který může být zákazníkovi zaslán e-mailem/SMS nebo může být umístěn na fakturu. Více o službě zde.

Na bezpečnosti záleží

Proto náš platební portál splňuje všechny mezinárodní bezpečnostní standardy 3D Secure. Jako jedni z mála na trhu procházíme každoročně nejpřísnějším mezinárodním bezpečnostním auditem PCI DSS.

PCI DSS 

Jako jediný platební portál nabízíme online sledování podezřelých transakcí. Náš systém vyhodnocuje každou platbu provedenou každým z vašich zákazníků. Tím vás chrání před podezřelými nákupy a zákazníky po celém světě. Nikdy nesdílíme citlivé údaje s e-shopy. Naším cílem je zvýšit bezpečnost platebních karet, eliminovat podvody a zneužití.

 

Platební metody, které podporujeme

Platební brána nabízí široké spektrum platebních metod, kterými vám mohou zákazníci zaplatit.