Člověče, odměň se.

Získat 1200 Kč za každého nového hráče?

Doporučte naše služby přátelům a získejte odměnu 1200 Kč za každého, kdo začne využívat Global Payments.

 

odměna za doporučení
terminál

Platební terminály, které ocení vaši zákazníci

Znáte někoho, kdo ve své provozovně ještě terminály nepřijímá, ale určitě by to ocenil? Rádi se s ním spojíme, vysvětlíme jak to funguje a představíme všechny možnosti. Terminál si může nechat poslat kurýrem anebo zdarma využít i služeb našeho technika, který ho zapojí a vysvětlí, jak obsluhovat. Za každé doporučení, které dopadne úspěšně, získáte voucher v hodnotě 1200 Kč na nákup u vybraných partnerů. Počet doporučení není nijak omezen!

Zadejte údaje

Vyplňte údaje o doporučovaném obchodníkovi. Nezapomeňte vložit i kontakt na vás, abychom věděli, kam vám voucher odeslat.

Uzavření smlouvy s obchodníkem

S doporučovaným obchodníkem uzavřeme novou smlouvu o akceptaci platebních karet.

Získáte slevový voucher

Do 30 dnů od uzavření nové smlouvy vám do e-mailu, který jste vložili při odeslání kontaktu, pošleme vybraný elektronický slevový voucher na nákup u našich partnerů.

Ten nejlepší terminál do mobilu na trhu

A nejsou to jen prázdná slova. Aplikace GP tom je terminál do mobilu, který ocení každý zákazník. Instaluje se rychle do mobilního telefonu se systémem Android a používat ji můžete jen když budete zrovna potřebovat. Bez měsíčních poplatků, bez nutnosti vázat se u jakékoliv banky. Znáte někoho, komu by se aplikace hodila? Dejte nám vědět a my mu aplikaci, kterou již využívají tisíce obchodníků, rádi představíme.

Platební brána se integruje snadno i díky doplňkům

Platba neúspěšná, čas vypršel. Něco vám to říká? Máte známého, který se trápí s platební branou ve svém e-shopu? Doporučte nám ho. U nás se totiž trápit nemusí. K dispozici máme celou řadu doplňků pro rychlejší instalaci. Platební brána GP webpay se také pyšní těmi nejvyššími bezpečnostními standardy. A pokud vaše doporučení proměníme v nového zákazníka, odměna ve formě voucheru na 1200 Kč vás nemine.

Časté dotazy – Člověče odměň se!

Aktuálně se soutěže může účastnit pouze stávající zákazník Global Payments s platnou Smlouvou o akceptaci karet.

Odměna je odeslána za každého podnikatele (firmu) s platným IČ, který nikdy nebyl a není zákazníkem Global Payments s.r.o.

Vyplnit referenční formulář na našich webových stránkách. Údaje za doporučovaného potenciálního klienta můžete zadat i vy sami, pokud je znáte.

Referenční kód je vaše IČ.

Odměna je ve formě elektronického voucheru v hodnotě 1200 Kč DPH od našeho partnera – spol. Datart. Platnost voucheru je 12 měsíců.

Odměnu vám zašleme během 30 dnů od podepsání smlouvy s potenciálním klientem, kterého jste doporučili. Odměnu získáte pouze v případě, že vámi doporučený klient provede alespoň jednu úspěšnou transakci.

Počet doporučení není omezen. Po podepsání smlouvy s každým kontaktem, který doporučíte, máte nárok na svou odměnu.

Více informací o kampaních najdete na našich webových stránkách nebo můžete kontaktovat našeho obchodního zástupce či linku zákaznické podpory.