Financujte své podnikání chytře!

Jelikož zpracováváme platby z vašich obchodů a víme jak podnikáte, umíme vám půjčit opravdu rychle a na cokoliv. Splácení je navázané na vývoj tržeb přes platební terminál Global Payments.

Peníze do podnikání se hodí vždy. 5 důvodů proč si je vzít od nás:

RYCHLOST

Žádost zpravidla vyřídíme do 48hodin. Peníze pak máte na účtu druhý den. Náš rekord jsou peníze na účtu žadatele do 3 hodin.

JEDNODUCHOST

Pokud jste žádali o úvěr v bance, tak tady to je úplně jiné – snadné. Víme, jak se vyvíjí vaše tržby na terminálech a to nám stačí. Žádná daňová přiznání ani výkazy nepotřebujeme.

DOSTUPNOST

Zpravidla schválíme až 80% všech žádostí o financování od našich klientů. Řekněte si o kalkulaci a uvidíte.

NASTAVENÍ PODLE VÁS

Vaše peníze, vaše nastavení. Zvolíte si výši financování i výši automatické splátky, třeba ve výši 10 nebo 20% z tržeb přes terminály.

CTÍME DOHODY

Na čem se domluvíme, to zaplatíte. Žádné poplatky za poskytnutí, žádné skryté pokuty.

Jak funguje Flexibilní financování? Podívejte se.

Financování je bezúčelové. Můžete ho využít na cokoliv!

Od klientů víme, že nejčastěji se peníze hodí na úpravu provozovny nebo rozšíření podnikání, nákup zásob nebo modernizaci, platby daní, odvodů, nebo prostě jako rezerva na nečekané výdaje.

Základem je, abychom vás znali.

Je potřeba aby jste akceptovali karty s Global Payments. Karty by jste měli přijímat alespoň 4 měsíce před tím, než o financování požádáte. Započítáváme i historii od jiných poskytovatelů, pokud jste od nich ke Global Payments právě přišli. Váš karetní obrat by měl dosahovat alespoň 70 tis. korun měsíčně.

Schválení do 48 hodin. Peníze na účtu do druhého dne.

Jakmile se domluvíme a vyřídíme potřebné formality, obdržíte částku na váš bankovní účet a můžete s ní disponovat.

A pak splácíte, jak se domluvíme. Splátkou je část tržeb.

Z každé platby kartou, kterou u vás zákazníci uskuteční, stáhneme domluvou část, která bude splátkou poskytnutého financování. Třeba 15%. Je to na vás.

Modelový příklad

Tabulka graf

98% našich zákazníků je se službou naprosto spokojeno. Co říkají?Nejčastější dotazy k flexibilnímu financování

Služba Zálohování tržeb je vhodná zejména pro menší a střední firmy a též podnikatele, kterým pomůže s financováním ve výši od 70 tis. Kč až po 1 700 000 Kč. Částka k financování se odvíjí od průměrných tržeb realizovaných přes platby platebními kartami. Můžete si půjčit až do výše 100% Vašeho průměrného měsíčního obratu. Pokud Váš průměrný měsíční obrat na kartách činí např. 100 tis. Kč, můžete si požádat o financování ve výši 70 tis. – 100 tis. Kč.

Pokud alespoň 4 měsíce aktivně využíváte pro úhradu kartou na provozovnách platební terminál a Váš průměrný měsíční obrat přes platební terminály (či platební bránu) činí alespoň 70 tis. Kč, pak splňujete základní předpoklady pro podání žádosti o financování.

Flexibilní financování je financování postavené na základě budoucích transakcích Vašich zákazníků realizovaných akceptací platebních karet. Splátky se jednoduše automaticky strhávají z každé takové jednotlivé karetní transakce. Nemusíte tak měsíčně myslet na posílání splátek.

Nabídku financování Vám zašleme, aniž bychom podrobně zkoumali Vaši bonitu. Pokud budete mít o nabídku zájem, budeme se snažit více porozumět Vašemu podnikání, a to včetně nahlédnutí do různých reportů a registrů.

Váš rozpis denních obratů s odečtenou splátkou naleznete stejně jako veškeré výpisy na webovém portálu Merchant Portal. Na konci měsíce také obdržíte měsíční výpis s veškerým výčtem denních obratů na kartách, a to včetně částky, která zbývá k úhradě. Také nás můžete kdykoliv kontaktovat na emailu: czech@liberis.co.uk