Financujte své podnikání chytře

Jelikož zpracováváme platby z vašich obchodů a víme jak podnikáte, umíme vám půjčit opravdu rychle a na cokoliv. Splácení je navázané na vývoj tržeb přes platební terminál Global Payments. Služba je vhodná zejména pro menší a střední firmy a také podnikatele, kterým pomůže s financováním ve výši od 70 000 Kč až do 4 500 000 Kč. Podívejte se na video, jak to celé vlastně funguje.

Peníze do podnikání se hodí vždy. 5 důvodů proč si je vzít od nás:

RYCHLOST

Žádost zpravidla vyřídíme do 48 hodin. Peníze pak máte k dispozici již druhý den. Náš rekord jsou peníze na účtu žadatele do 3 hodin!

JEDNODUCHOST

U nás je to snazší než v bance. Víme, jak se vyvíjí vaše tržby na terminálech, a to nám stačí. Žádná daňová přiznání ani výkazy nepotřebujeme.

DOSTUPNOST

Zpravidla schválíme až 80% všech žádostí o financování od našich klientů. Řekněte si o kalkulaci a uvidíte.

NASTAVENÍ PODLE VÁS

Vaše peníze, vaše nastavení. Zvolíte si výši financování i výši automatické splátky, třeba ve výši 10% nebo 20% z tržeb přes terminály.

CTÍME DOHODY

Na čem se domluvíme, to zaplatíte. Žádné poplatky za poskytnutí, žádné skryté pokuty.

Jak funguje Flexibilní financování?

Financování je bezúčelové. Můžete ho využít na cokoliv!

Od klientů víme, že nejčastěji se peníze hodí na úpravu provozovny nebo rozšíření podnikání, nákup zásob nebo modernizaci, platby daní, odvodů, nebo prostě jako rezerva na nečekané výdaje.

Základem je, abychom vás znali.

Je potřeba, abyste měli platební terminál od Global Payments. Karty byste měli přijímat alespoň 4 měsíce před tím, než o financování požádáte. Započítáváme i historii od jiných poskytovatelů, pokud jste od nich ke Global Payments právě přišli. Váš karetní obrat by měl dosahovat alespoň 70 000 korun měsíčně.

Schválení do 48 hodin. Peníze na účtu do druhého dne.

Jakmile se domluvíme a vyřídíme potřebné formality, obdržíte částku na váš bankovní účet a můžete s ní disponovat.

A pak splácíte, jak se domluvíme. Splátkou je část tržeb.

Z každé platby kartou, kterou u vás zákazníci uskuteční, strhneme domluvou část, která bude splátkou poskytnutého financování. Třeba 10% nebo třeba 15%. Je to jen na vás.

Modelový příklad

Flexibilni financovani

Vývoj tržeb a splátek

Na obrázku vidíte, jak probíhá splácení vypůjčených 250 000 Kč v čase. Obchodník si zvolil podíl splácení z obratu na platebním terminálu ve výši 15% a dobu splácení 9 měsíců. V březnu, když má obraty nižší, se mu sníží i splátka. Naopak v červnu, kdy jsou obraty na platebním obratu nejvyšší, roste i výše splátky v daném měsíci.

Zkušenosti našich zákazníků

"Z původní myšlenky malého občerstvení jsem to rozjel až do restaurace. Jsme rodinný podnik a chceme dělat všechno na plno. Chtěli jsme dovybavit kuchyň, protože je pro nás důležitá kvalita jídel. V bance nás odmítli. S Global Payments jsme spokojeni, váš servis je úplně jinde, než nabízí konkurence, a důvěřujeme vám. Flexibilní financování jsme využili již dva krát. Všechno proběhlo rychle a férově. O splácení se nemusím vůbec starat, domluvené splátky se odčítají od tržeb z terminálů."

Tomáš Haniak, majitel restaurace Zastávka u Srubu

"Žádal jsem banky o provozní úvěry, abych mohl překlenout těžké období, kdy byly provozovny zhruba 8 měsíců uzavřeny a příjem byl nula. Náklady se ale platit musely, jak zaměstnanci, tak nájemné atd. Jediný, kdo mi vyšel vstříc, byl Global Payments, kteří mi nabídli flexibilní financování. Vyřízení bylo do druhého dne a peníze jsem měl také druhý den na účtu. Díky tomu, jsem mohl pokrýt nejdůležitější náklady a ještě zdokonalit a zvelebit salony."

David Kříž, majitel BBrothers Kadeřnictví & Barber

Nejčastější dotazy k flexibilnímu financování

Služba Flexibilní financování je vhodná zejména pro menší a střední firmy a též podnikatele, kterým pomůže s financováním ve výši od 70 000 Kč až po 1 700 000 Kč. Částka k financování se odvíjí od průměrných tržeb realizovaných přes platby platebními kartami na platebním terminálu. Můžete si půjčit až do výše 100% vašeho průměrného měsíčního obratu. Pokud váš průměrný měsíční obrat na kartách činí např. 100 000 Kč, můžete si požádat o financování ve výši 70 000 – 100 000 Kč.

Pokud alespoň 4 měsíce aktivně využíváte pro úhradu kartou na provozovnách platební terminál a váš průměrný měsíční obrat přes platební terminály (či platební bránu) činí alespoň 70 000 Kč, pak splňujete základní předpoklady pro podání žádosti o financování.

Flexibilní financování je postavené na budoucích transakcích realizovaných přes platební terminál. Splátky se jednoduše automaticky strhávají z každé takové jednotlivé karetní transakce. Nemusíte tak měsíčně myslet na posílání splátek.

Nabídku financování vám zašleme, aniž bychom podrobně zkoumali vaši bonitu. Pokud budete mít o nabídku zájem, budeme se snažit více porozumět vašemu podnikání, a to včetně nahlédnutí do různých reportů a registrů.

Váš rozpis denních obratů s odečtenou splátkou naleznete stejně jako veškeré výpisy ve webovém portálu Merchant Portal. Na konci měsíce také obdržíte měsíční výpis s veškerým výčtem denních obratů na kartách, a to včetně částky, která zbývá k úhradě. Také nás můžete kdykoliv kontaktovat na emailu: [email protected].