Financujte své podnikání chytře!

Flexibilní financování vám umožní vypůjčit si peníze a splácet je prostřednictvím platebního terminálu. Jednoduše splácíte podle předem domluveného procenta z obratů na platebním terminálu.

Jak funguje Flexibilní financování?

Finanční prostředky

Víte, na co chcete finanční prostředky využít

Nákup zboží, zaplacení daní, rekonstrukce prodejny, vyřešení havárie, příprava na novou sezónu. Situací v podnikání, kdy potřebujete extra finance, je jistě bezpočet.

Základem je platební terminál od Global Payments

Služba Flexibilní financování je určena výhradně našim klientům, kteří již používají platební terminál.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Nabídneme Vám částku dle vašeho obratu na kartách

Nabídka Flexibilního financování je nastavena tak, abyste ji mohli pohodlně splácet z vašich transakcí.

Peníze na účtu do několika dní

Jakmile se domluvíme a vyřídíme potřebné formality, obdržíte částku na váš bankovní účet a můžete s ní disponovat.

DCC Rozpoznání karet

Co říkají naši zákazníci5 důvodů, proč vyzkoušet Flexibilní financování

Rychlost, jednoduchost a dostupnost

Výši splátek si zvolíte sami od 10 do 20 % z tržeb

Žádné pokuty ani poplatky navíc

Předem známé náklady

Finance kdykoli k dispozici i opakovaně

Nejčastější dotazy k flexibilnímu financování

Služba Zálohování tržeb je vhodná zejména pro menší a střední firmy a též podnikatele, kterým pomůže s financováním ve výši od 70 tis. Kč až po 1 700 000 Kč. Částka k financování se odvíjí od průměrných tržeb realizovaných přes platby platebními kartami. Můžete si půjčit až do výše 100% Vašeho průměrného měsíčního obratu. Pokud Váš průměrný měsíční obrat na kartách činí např. 100 tis. Kč, můžete si požádat o financování ve výši 70 tis. – 100 tis. Kč.

Pokud alespoň 4 měsíce aktivně využíváte pro úhradu kartou na provozovnách platební terminál a Váš průměrný měsíční obrat přes platební terminály (či platební bránu) činí alespoň 70 tis. Kč, pak splňujete základní předpoklady pro podání žádosti o financování.

Flexibilní financování je financování postavené na základě budoucích transakcích Vašich zákazníků realizovaných akceptací platebních karet. Splátky se jednoduše automaticky strhávají z každé takové jednotlivé karetní transakce. Nemusíte tak měsíčně myslet na posílání splátek.

Nabídku financování Vám zašleme, aniž bychom podrobně zkoumali Vaši bonitu. Pokud budete mít o nabídku zájem, budeme se snažit více porozumět Vašemu podnikání, a to včetně nahlédnutí do různých reportů a registrů.

Váš rozpis denních obratů s odečtenou splátkou naleznete stejně jako veškeré výpisy na webovém portálu Merchant Portal. Na konci měsíce také obdržíte měsíční výpis s veškerým výčtem denních obratů na kartách, a to včetně částky, která zbývá k úhradě. Také nás můžete kdykoliv kontaktovat na emailu: czech@liberis.co.uk