Využijte limitovanou nabídku Česko platí kartou

Pokud jste v posledních 12 měsících nepřijímali platby kartou, můžete nyní získat platební terminál úplně zadarmo! V rámci kampaně Česko platí kartou si můžete zažádat o platební terminál a využívat jej zdarma a to do celkového souhrnného obratu 300 000 Kč nebo po dobu 6 měsíců za předpokladu, že stanovený obratový limit nepřesáhnete (platí jedna z variant). Nabídka platí pouze pro obchodníky, kteří program zatím neuvyžili. Díky akci Global Payments můžete potěšit své zákazníky přijímáním karet a poskytnout jim komfort, na který jsou zvyklí.

Férová cena

Měsíční poplatek za platební terminál, transakční poplatek i poplatek za transakci je nulový po dobu 6 měsíců. Po této době můžete využívat naše služby za standardní ceny, nebo smlouvu bezplatně vypovědět.

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

Terminál už za pár dní

Terminál vám přiveze náš technik a pomůže s instalací v dohodnutém termínu. Když vše dobře půjde, můžete ho mít již do dvou dnů.

Pomoc nejen v začátcích

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

A proč byste měli brát karty?

Víte, že 79% lidí v průzkumu uvádí, že se dnes snaží platit kartou častěji než v minulosti? Je to kvůli tomu, že bezhotovostní platba je hygieničtější a pohodlnější. Zákazníci nejsou navíc limitováni obsahem peněženky. Obchodníci, kteří berou karty, uvádějí, že průměrná útrata zákazníka, který platí kartou je vyšší až o 30%. Platba kartou je hygieničtější i pro obsluhu a podnikatel díky ní předchází třeba manku nebo omezuje náklady spojené se zpracováním hotovosti nebo papírovými stravenkami.

A proč byste

Co od nás dostanete zdarma?

 

Global PaymentsInstalace platebního terminálu

Global PaymentsZaškolení obsluhy

Global PaymentsNonstop technická podpora

Global PaymentsVýměna terminálu v případě poruchy

Global PaymentsPřístup na portál pro obchodníky 

Global PaymentsPDF elektronické výpisy transakcí

Global PaymentsPropojení s pokladním systémem

Global PaymentsSIM pro přenosné terminály

Global PaymentsDodatečné služby jako spropitné

Global PaymentsDynamická konverze měny

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay