Buďte v Plusu!

Stáhněte si GP tom s novou rozšířenou verzí Plus a mějte platby kartou, objednávky a produkty pod kontrolou v jedné aplikaci.

GP tom PLUS podporuje společnost: 

 

kryptoměny

Co je terminál v mobilu?

Aplikace GP tom, neboli terminál v mobilu, je jedinečná aplikace, která dokáže plnohodnotně nahradit platební terminál. Umožní vám snadno a rychle přijímat platební karty Visa a Mastercard ať jste kdekoliv.  Aplikace funguje na chytrých telefonech Android s operačním systémem 8.x nebo vyšší s funkční NFC čtečkou. Aplikace nabízí plno novinek, jako například novou rozšířenou funkci GP tom PLUS, kterou si stačí ve stávající aplikaci na dálku aktivovat.

Netrapte se s hotovostí na cestách nebo zdlouhavého propojování terminálu s pokladnout. Stáhněte si platební aplikaci GP tom i do svého mobilu a mějte vše v jednom!

Věděli jste, že...

Aplikace GP tom byla první aplikací tohoto druhu v České republice? Ve střední Evropě ji využívá již 20 000 uživatelů a patří tak k nejspolehlivějším platebním řešením.

GP tom PLUS: Váš produktový katalog na jednom místě

Platba, pokladna, katalog, správa objednávek a úplná historie vašich prodejů v jedné aplikaci? Vyzkoušejte Plus verzi. Žádné další složité propojování s aplikacemi. V nové GP tom aplikaci si můžete spravovat všechny své produkty, služby nebo cokoliv co přináší výnosy vašemu podnikání. Produkty si nastavíte jednoduše, zvolíte si jednotky jaké potřebujete (kg, ks, litry, metry nebo hodiny), vyberete daňovou sazbu a můžete začít. Díky fotoaparátu v telefonu, můžete produkty jednoduše nafotit a upravovat přímo v aplikaci. Sledování stavu objednávek je samozřejmostí. Službu Plus si můžete aktivovat ihned přímo ve vaší GP tom aplikaci v sekci “Účet”. Vy ještě GP tom nemáte?

V čem je rozšířená Plus verze jiná?

Vyfoťte si produkt mobilem a upravte v editoru

Nastavte si informace o produktu nebo službě např. výši DPH a množství

Nové produkty fungují jako katalog pro rychlejší výběr položek

Spravujte více objednávek najednou

Kontrolujte stav objednávek a upravujte na jedno kliknutí

Tři kroky k proměně vašeho telefonu na platební terminál:

Objednávkový formulář

Vyplníte objednávkový formulář. My údaje zkontrolujeme a v případě otázek se vám ozveme.

Smlouva a ověření totožnosti

Odsouhlasíte smluvní dokumentaci, ověříte svou totožnost a bankovní účet. Emailem vám pošleme odkaz s pokyny.

Přijímejte karty

Pokud bude vše v pořádku, pošleme vám přihlašovací údaje aplikace GP tom, kterou si stáhnete zde.