Platební terminál na 8 měsíců zdarma! 

  • Terminál i transakce máte zdarma po dobu dlouhých 8 měsíců
  • Včetně modulu EET, který je možný kdykoliv zaktivovat
  • Zdarma získáte instalaci a proškolení naším specialistou
  • Technická podpora 24/7
  • U nás se vázat nemusíte. Smlouvu můžete kdykoliv ukončit

Více informací o kampani najdete v Podmínkách kampaně.

Využijte limitovanou akci Global Payments a České spořitelny!

Jděte s aktuálními trendy a přijímejte platební a stravenkové karty za nabízené produkty a služby. V rámci limitované akce získáte platební terminál a příjem všech plateb na 8 měsíců zdarma! K tomu můžete získat i podnikatelský účet Klasik na 1 rok zdarma.

0 Kč

za instalaci a aktivaci terminálu

Zavolejte si o svůj terminál ještě dnes a spolu s ním od nás získejte aktivaci, instalaci i proškolení zcela zdarma.

0 Kč

za terminál a transakce

Neplaťte žádné poplatky za běžné transakce ani za terminál, díky limitované akci po dobu 8 měsíců.

0 Kč

za vedení účtu u České spořitelny

Podmínkou této limitované akce je účet u České spořitelny. Podnikatelský účet Klasik můžete mít na 1 rok zdarma!

Sjednejte si zdarma platební terminál u nás

Udělejte radost sobě i svým zákazníkům a přijímejte karty ještě dnes za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Díky spojení České spořitelny a platebních terminálů Global Payments, můžete čerpat neomezené výhody po dobu 8 měsíců zcela zdarma! A to bez dalších následných závazků.

bulb iconNechte si poradit s výběrem terminálu

Poradíme vám s výběrem vhodného platebního terminálu pro váš druh podnikání. Pomůžeme vám nastavit služby, dodáme SIM kartu a zdarma vás naučíme s jeho obsluhou.

security iconPřijímejte karty už za pár dní

Objednejte si svůj platební terminál a přijímejte karty už třeba druhý den. Terminál vám přiveze náš specialista, který jej zdarma nainstaluje a seznámí vás s obsluhou. Dohodněte si s naším specialistou termín a místo doručení. Nebo si ho nechte poslat poštou!

Computer iconVšechny platby v jednom zařízení

Přes platební terminál Global Payments můžete přijímat platby kartami Visa a Mastercard, akceptuje i nejnovější způsoby placení prostřednictvím Google Pay i Apple Pay. Samozřejmostí jsou stravenkové karty Ticket Restaurant, Up!, Naše stravenka, Gusto karta, Sodexo nebo třeba Edenred.

Mobile iconFérová cena na dosah

Měsíční poplatek v rámci limitované edice máte za 0,- Kč. Akce je vázaná na vlastnictví účtu u České spořitelny. Že účet u této banky nemáte? Získejte jej zdarma po dobu trvání limitované akce na 12 měsíců zdarma.

person iconVsaďte na spolehlivý terminál

Platební terminály Global Payments vynikají svým povedeným designem a odolnou konstrukcí. Výkonný software funguje i v náročném období před svátky i během výprodejů. Pokud nastanou potíže, ihned k vám pošleme specialistu, který problém vyřeší na místě.

 

calculatorMějte EET pod kontrolou

Platební terminál spolupracuje s více než 80 hlavními pokladními systémy a jeho nedílnou součástí je systém EET. Aktivovat si modul můžete vzdáleně, tedy ho můžete využívat zrovna, když ho budete potřebovat.

Proč je výhodné přijímat platební karty?

Žijeme v moderní době a rádi se obklopujeme věcmi, které nám ulehčují práci. Proč bychom s sebou měli pokaždé nosit hotovost, když existují platební karty? Bezhotovostní platby jsou pohodlnější, ekonomičtější a hygieničtější. Zákazníci nemusí neustále sledovat výši hotovosti v peněžence. Obchodníci, kteří akceptují platební karty uvádějí, že průměrná útrata je u zákazníků platících kartami až o 30% vyšší. To už stojí za to popřemýšlet, za i vy nabídnete svým zákazníkům komfortní platby platebními kartami!

Přenosný platební terminál

Umožněte svým zákazníkům platit kartou, ať už jste kdekoliv. Přenosný platební terminál je připojený přes mobilní data.

Pevný platební terminál

Pultový platební terminál napojený přímo ke kase je propojen kabelovým připojením k internetu přes Ethernet/GPRS.

Proč si vybrat právě Global Payments?

Neměňte své zvyky. Neměňte ani banku

Chcete mít o svých financích dokonalý přehled, přitom chcete využít skvělých výhod ze spojení Global Payments a České spořitelny? Peníze posíláme do druhého dne.

Své klienty umíme překvapit. Nabízíme i další služby

Nezajímáme se pouze o platební terminály a online platby. Svým zákazníkům dokážeme postavit nový e-shop nebo zafinancujeme váš podnikatelský růst za skvělých podmínek.

Postaráme se o vás kdykoliv a kdekoliv

Podpisem náš zájem o vás teprve začíná. Staráme se o vaše potřeby nepřetržitě a to každý den. Máme tisíce spokojených zákazníků, přidejte se k nim i vy.