Soutěžte s Google Pay Přijímejte platby mobilem a vyhrajte špičkový telefon Samsung

Vědí vaši zákazníci o tom, že u vás mohou zaplatit mobilem? Máte maximálně 3 terminály od Global Payments? Pak se můžete účastnit soutěže, kterou organizujeme ve spolupráci se společností Google. Informujte vaše zákazníky o tom, že mohou u vás zaplatit i mobilem. Čím víc plateb přes mobil přijmete, tím větší pravděpodobnost, že vyhrajete jeden z elegantních telefonů Samsung.

Soutěž s Google Pay

Shoptet-karta

Vyhrajte 5x Samsung Note 10 nebo
20x Samsung Galaxy A50

Hlavní výhrou v soutěži je pro prvních 5 nejlepších špičkový mobilní telefon Samsung Note 10 256 GB. Pro dalších 20 obchodníků v pořadí je připraveno 20 telefonů Samsung A50. Ceny budou předány osobně, k vyzvednutí na pobočce Global Payments nebo zaslány poštou.

Platební terminály společnosti Global Payments umožňují přijímat karty různými způsoby

Platby kartou

Platební karty

Platba stravenkovými kartami

Stravenkové a věrnostní karty

Platby na mobilu

Chytré mobilní telefony

Platby hodinkami

Chytré hodinky

Do soutěže je automaticky zapojen každý, který splňuje podmínky uvedené v podmínkách akce. Soutěž trvá od 1.11. do 15.12. 2019.

  1. Akci organizuje společnost Global Payments s.r.o. se sídlem V Olšinách 626/80, 100 00 Praha 10, IČ: 04235452, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 244453 (dále jen „GP“).
  2. Akce bude probíhat od 1. 11. 2019 do 15.12. 2019.
  3. Do Soutěže se nominuje automaticky každý obchodník, který má od společnosti Global Payments 1-3 platební terminály a zároveň přes ně akceptuje platbu mobilním telefonem.
  4. Výhry získává 10 nejúspěšnějších obchodníků (IČO) s nejvyšším % nárůstem počtu transakcí přes mobilní telefon. Pro výpočet se použije podíl transakcí přes mobilní telefon na všech transakcích uskutečněných přes platební terminál v období od 1.9.-15.9. 2019. Deset obchodníků, kteří zaznamenají procentuální nárůst oproti tomuto sledovanému období, získají výhru.
  5. U obchodníků, kteří měli 0 % transakcí mobilem před začátkem kampaně, se jako jejich základní báze pro výpočet růstu bere průměrné % transakcí mobilem všech oslovených obchodníků.
  6. Vyhodnocení soutěže proběhne v lednu 2020. Výherci budou informováni o výhře nejpozději 2 měsíce po řádném ukončení soutěže.
  7. Nárok na odměnu není soudně vymahatelný a organizátor akce má možnost Soutěž kdykoliv ukončit nebo zrušit.
  8. Výherci budou kontaktováni telefonicky nebo e-mailem, přes které bude domluvený způsob předání. Akceptací výhry souhlasíte, že vaše údaje jakými je jméno, telefonní kontakt, e-mail, mohou být sdíleny se společností Google. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.
  9. Příjemce odměny je zcela odpovědný za případné dopady vyplývající z daňových předpisů České republiky, které jsou s přijetím odměny spojeny.
  10. Pro případné další otázky se můžete obrátit na Zákaznickou podporu Global Payments na čísle 267 197 744 (Telefonní linka je dostupná v pracovní dny 9.00 – 17.00 hodin) nebo na svého obchodního zástupce.