Proč přejít ke Global Payments?

Protože si platební technologie sami vyvíjíme i servisujeme. Díky tomu máte jistotu, že vás nikdy nenecháme na holičkách. Ať jste malý podnikatel nebo velká korporace, nabídneme vám řešení na míru. Bez nutnosti měnit bankovní účet nebo cokoliv jiného.

Jsme jediná firma našeho druhu na trhu, vyvíjející vlastní technologie.
Díky tomu můžeme svoji nabídku dokonale přizpůsobit vašemu podnikání.
A to ať už jde o hypermarket s odpovídajícím obratem, nebo malého stánkaře z farmářského trhu.
Dlouhodobě spolupracujeme s Českou spořitelnou, která nám pomáhá tvořit pro naše klienty perfektní a důvěryhodné prostředí. Samozřejmě ale účet u této banky k využívání našich služeb nepotřebujete.
Řešení pro malé i velké podniky
Zřízení našeho terminálu je naprosto jednoduché – všechno vyřešíme za vás. Vám stačí zanechat nám na sebe kontakt. My se vám do dvou dnů ozveme a domluvíme se s vámi na osobní schůzce.
Nabídka, kterou vám předložíme, bude sestavena na míru - přesně podle vašich preferencí, obratu, počtu transakcí a dalších parametrů vám nabídneme řešení, které pro vás bude nejvýhodnější.
Jakmile podepíšeme smlouvu, můžete náš terminál mít do 48 hodin. Se vším vám v případě zájmu pomohou naši školení technici.
Pohodlně, rychle, výhodně a bez starostí
U nás vždy víte, za co přesně platíte. Paušál za pronájem terminálu závisí na vašem obratu, počtu transakcí a dalších parametrech. Částka zahrnuje nonstop zákaznickou péči, všechny aktualizace, monitoring správného chodu zařízení i jistotu výměny v případě poruchy. Může být i nulový, nebojte se nás oslovit, abychom společně našli vhodné řešení. Cena za zpracovanou transakci se pak rozděluje na tři části – mezibankovní poplatek, poplatek karetní společnosti a poplatek dodavateli terminálu, tedy nám. Všechny pro jednoduchost vybereme my, ale jen poslední z nich si ponecháme. První dva náleží bance, která kartu vydala, a společnosti, u které je karta vedena a která zpracovala platbu.
Transparentní účtování
Nabízíme širokou škálu platebních řešení, sami vyvíjíme nová. Máme zkušenosti i s netypickými zakázkami a přáními klientů. Nebojte se s námi spojit, společně vymyslíte řešení na míru.
Zatím jsme vás neoslovili?
Terminál si přímo u nás můžete i pojistit. Tak pokryjete například případy krádeže nebo zničení terminálu. Nabízíme tedy vše důležité k tomu, aby pro vás provoz jednoho nebo více terminálů byl zcela bez starostí.
Možnost pohodlného pojištění
S námi získáte terminál, který dokáže přijímat všechny typy platebních i stravenkových karet. To výrazně zvýší komfort vašich zákazníků při nakupování. A výhody pro vás? Zákazníci utratí díky psychologickému efektu více peněz, nakoupí impulzivněji a nebudou limitováni hotovostí v peněžence. A nestane se vám, že by se otočili a odešli nakoupit jinam. Protože platit kartou je pro ně dnes podle výzkumů naprostý standard.
Umožněte svým zákazníkům zaplatit kartou