Buďte součástí revoluce v platbách...

Staňte se jedni z prvních uživatelů nové aplikace Global Payments, která promění mobilní telefon v platební terminál. Přihlaste se do našeho pilotního projektu a buďte součástí revoluční změny platebního trhu v České republice!

banner

Využijte jedinečné příležitosti

Zažijte, jak se mění technologie v přímém přenosu. Proměňte váš mobilní telefon v opravdový platební terminál. Připojte se do závěrečné fáze pilotního testování a vyzkoušejte aplikaci zdarma!

  • přijímejte karty kdykoliv a kdekoliv
  • nemusíte mít další zařízení, vše dokážete obsluhovat přes váš mobilní telefon
  • ušetřete náklady za provoz platebního terminálu
  • všechny transakce uvidíte přehledně v jednom portálu
  • výhodné cenové podmínky po ukončení pilotu!

Ideální platební řešení pro malé podnikatele

Ať už jste živnostník nebo máte malou firmu, aplikace je připravená pro vás. Budete ji mít instalovanou ve svém mobilním telefonu a využijete ji jen, když budete potřebovat. Nemusíte si už platební terminál kupovat nebo pronajímat. Vše je plně k dispozici v jednom zařízení.

Naše revoluční řešení promění telefon nebo tablet v jednoduché zařízení na přijímání platebních karet, které použijete kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat. Nevěříte?

banner2
banner3

Bezpečnost plateb je pro nás na prvním místě

Jako platební terminál bude sloužit váš mobilní telefon Android s NFC čipem. Budete tak prostřednictvím jednoho zařízení přijímat platební karty, platby jiným mobilem nebo hodinkami. Jednoduše napíšete částku, kterou má zákazník zaplatit, ten přiloží svou kartu k NFC čtečce na vašem telefonu a platba proběhne. Pokud je vyžadován PIN, aplikace ukáže speciální obrazovku s proměnlivou PIN klávesnicí, díky které je zadání ještě bezpečnější. Zákazník po zadání PIN kódu obdrží účtenku na e-mail nebo prostřednictvím SMS. Všechny platby tak budete ovládat jednoduše ze svého mobilu.

Přijímání karet nikdy nebylo jednodušší!

Zaujal vás projekt aplikace platebního terminálu v mobilu a rádi byste se zapojili?

1

Podpis smlouvy

Abyste mohli aplikaci začít plnohodnotně používat, je potřeba mít s námi podepsanou smlouvu. Ta vás k ničemu nezavazuje a můžete ji kdykoliv bezplatně ukončit.

2

Instalace aplikace

Z Google Play obchodu si jednodušete stáhnete naši aplikaci, s pracovním názvem Atom. Stejně jako je atom nejmenší možnou částicí hmoty, věříme, že aplikace bude nedílnou součástí moderního platebního světa.

3

Testování

Vše vám vysvětlíme a provedeme vás celým procesem. Aplikaci budete používat jako platební terminál za výhodných podmínek. Zároveň od vás budeme pravidelně sbírat zpětnou vazbu a náměty na zlepšení aplikace.

Mám zájem zapojit se do pilotního projektu

Buďte jedním z prvních uživatelů nové aplikace Global Payments, jakmile bude spuštěna do ostrého provozu. Nechte nám vaše kontaktní údaje, my se vám do 24 hodin ozveme a vysvětlíme celý postup testování.

Pokud jste již naším zákazníkem, kontaktujte prosím pro více informací našeho obchodního zástupce.

 

Stáhněte si aplikaci do svého mobilu

Aby vám aplikace fungovala, je potřeba mít s námi podepsanou Smlouvu o akceptaci karet. Pokud ji nemáte podepsanou, prosím vyplňte formulář výše a my se vám ozveme.

Google Badge

Často kladené dotazy

bulb iconProč aplikace změní platební trh?

Pandemie, která zachvátila svět v roce 2020, změnila zákaznické chování jednou provždy. Objem hotovosti se pomalu snižuje a platby kartou budou stále rozšířenější. Naše statistiky potvrzují, že v průběhu krize se zvýšily platby kartou o více než 25 % ve srovnání s obdobím před pandemií.

security iconJe zabezpečení dostatečné?

Společně s kartovými asociacemi jsme vyvinuli to nejzabezpečenější prostředí pro platbu karet. Díky proměnlivé PIN klávesnici, která mění pozici čísel, je PIN zadáváno pokaždé jinak a není tak možné jej zpětně zneužít.

Computer iconKterá zařízení jsou podporována?

Každé zařízení Android 8.x a vyšší, které má v sobě NFC čip. Aplikace nefunguje na zařízení Apple.

printer iconJak vytisknu účtenku?

Účtenku je možné poslat přes e-mail nebo prostřednictvím SMS. V případě potřeby tisku je nutné pořídit si další zařízení - externí tiskárnu. Podporu externích tiskáren připravujeme do dalších verzí.

Mobile iconPro koho je aplikace vhodná?

Aplikaci ocení zejména živnostníci nebo malí podnikatelé s menším objemem transakcí, kteří potřebují občas přijímat platební karty nebo jsou často na cestách (např. na festivalech nebo trzích).

person iconKdo ocení spíše platební terminál?

Platební terminály budou mít stále své místo zejména u firem s větším objemem platebních transakcích, kde je potřeba například tisknout účtenky nebo je vyžadováno propojení na další systémy. Není tak vhodné například pro rychloobrátkové obchody nebo supermarkety.

 

calculatorJaké jsou náklady?

Aplikace je ke stažení zdarma a nejsou s ní spojeny žádné měsíční poplatky. Platíte pouze za proběhlou transakci, jejíž výše je dle vaší aktuálně podepsané Smlouvy o akceptaci karet.

terminal iconPodporuje aplikace EET?

Aplikace bude podporovat EET, ale zatím ještě ne. EET si bude možné aktivovat jako přidruženou službu v dohledné budoucnosti.