Developers

Proč přejít ke Global Payments?

Protože si platební technologie sami vyvíjíme i servisujeme. Díky tomu máte jistotu, že vás nikdy nenecháme na holičkách. Ať jste malý podnikatel nebo velká korporace, nabídneme vám řešení na míru. Bez nutnosti měnit bankovní účet nebo cokoliv jiného. Jistě vás zaujme i široká paleta našich doplňkových služeb.

S námi získáte řadu dalších benefitů

Soustředíme se jen na platby

Přijímání karet je naše hlavní specializace. O kartách víme vše.

Více než 50 let zkušeností

Patříme mezi nejzkušenější hráče na trhu. V České republice jsme na špici.

Mezinárodní přesah

Naši společnost najdete v dalších 30 zemích. Velkým řetězcům umožňujeme i centrální acquiring.

Spolupráce s Českou spořitelnou

Tvoříme společný podnik s bankou, avšak u nás můžete mít terminál bez ohledu na banku.

Osobní přístup

Našeho obchodního zástupce najdete v každém regionu České republiky. Vždy vám rádi poradíme.

Integrace s pokladnou

Nabízíme propojení s více než 80 pokladními systémy a jejich počet stále roste.

Reportování

Všechny vaše transakce máte pod kontrolou v rámci naší online aplikace Merchant portal.

Řešení na míru

Rozumíme vašim potřebám. U nás si můžete zvolit řešení podle typu vašeho podnikání.

Řešení pro malé i velké podniky

Jsme jediná firma našeho druhu na trhu, vyvíjející vlastní technologie. Díky tomu můžeme svoji nabídku dokonale přizpůsobit vašemu podnikání. A to ať už jde o hypermarket s odpovídajícím obratem, nebo malého stánkaře z farmářského trhu.

Dlouhodobě spolupracujeme s Českou spořitelnou, která nám pomáhá tvořit pro naše klienty perfektní a důvěryhodné prostředí. Samozřejmě ale účet u této banky k využívání našich služeb nepotřebujete.

Rychle, výhodně a bez starostí

Zřízení našeho terminálu je naprosto jednoduché – všechno vyřešíme za vás. Stačí zanechat nám na sebe kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a domluvíme se s vámi na osobní schůzce. Nabídka, kterou vám předložíme, bude sestavena na míru - přesně podle vašich preferencí, obratu, počtu transakcí a dalších parametrů vám nabídneme řešení, které pro vás bude nejvýhodnější.

Jakmile podepíšeme smlouvu, můžete mít náš terminál do 48 hodin. Se vším vám v případě zájmu pomohou naši školení technici.

DCC Rozpoznání karet
pc

Transparentní účtování

U nás vždy víte, za co přesně platíte. Paušál za terminál závisí na vašem obratu, počtu transakcí a dalších parametrech. Částka zahrnuje nonstop zákaznickou péči, všechny aktualizace, monitoring správného chodu zařízení i jistotu výměny v případě poruchy. Může být i nulový, neváhejte nás oslovit, abychom společně nalezli vhodné řešení. 

Atypická řešení

Nabízíme širokou škálu platebních řešení, sami vyvíjíme nová. Máme zkušenosti i s netypickými zakázkami a přáními klientů. Nebojte se s námi spojit, společně vymyslíte řešení na míru.

DCC Rozpoznání karet