sport

Cvičte raději tělo než nervy ve frontě

Nabízíme moderní platební systémy a řešení pro sportovní centra, kluby, organizace, stadiony a další sportovní odvětví. Poskytujeme také nestandardní řešení jako například cashless (bezkontaktní) stadiony. Naše řešení pokrývají platby přes telefon, na internetu nebo na místě, propojené se systémy pro nákup vstupenek, systémem pro vstup a dalšími propojenými službami. Povyšte sportovní zážitek na zcela novou úroveň!

Dopřejte hostům skutečný odpočinek

Vyberte si z několika variant technického řešení pro řízení vstupu a pohybu vašich návštěvníků. Od plné integrace turniketových řešení až po jednoduchou kontrolu vstupu pověřenou osobou. Nabízíme řešení, které vám umožní zakoupit si vstupenku před vstupem a provést vstup přímo pomocí platební karty. Zjednodušte také vašim návštěvníkům nákup, vstup a čerpání vašich služeb tak, aby jejich pobyt u vás byl opravdovým odpočinkem a odreagováním.

relax

Co například umíme?

Vstupenky

Vaši fanoušci a návštěvníci si zakoupí vstupenky v pohodlí domova online nebo přímo na místě. Žádný tisk vstupenek není nutný.

Vstup do objektu

Při vstupu do stadionu nebo areálu se fanoušek identifikuje buď na turniketu nebo u obsluhy.

Parkování

I parkování lze například koupit dopředu online spolu se vstupenkami a na parkoviště vjet pohodlně s jistotou volného místa.

Občerstvení

Občerstvení si návštěvníci zakoupí přímo ze svého místa přes mobilní telefon a bez hotovosti. Nebo jej rychle odbavíte ve stánku.

Aplikace

Řešení podporuje nákup a následnou platbu v mobilu přímo ve vaší aplikaci.

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.