services

Vybavte se na cestách za zákazníky spolehlivým terminálem

Pořiďte si chytrý terminál do kapsy nebo do vašeho mobilu a přijímejte platební karty Visa a Mastercard. Vaši zákazníci jistě ocení možnost zaplatit kartou. Nebudou tak limitováni obsahem své peněženky a více u vás utratí. Omezte rizika spojená s hotovostí a pořiďte si platební terminál od Global Payments, profesionála na trhu. Pokud se ještě v terminálech nevyznáte, nezoufejte. Pomůžeme vám ho vybrat podle vaší stávající situace. Nemáte moc transakcí a raději byste chtěli něco jednoduchého? Pro vás je určena aplikace GP tom neboli terminál v mobilu, která funguje na telefonech s operačním systémem Android 8.x a vyšší.

Nechte si zaplatit online i bez e-shopu

Pro ty z vás, kteří ještě nemají e-shop, neplánují si ho zařídit, ale i přesto by rádi brali karty na internetu, je připravena služba Push platby neboli platba přes zaslaný odkaz. Umožní využívat výhody platební brány bez nutnosti jejího pořízení. Díky této funkci můžete vytvořit požadavek na zaplacení (tzv. platební link), který zašlete zákazníkovi např. emailem. Zákazník je pak přesměrován na platební bránu, kde může platbu pohodlně zaplatit. Ke službě je potřeba mít podepsaný dodatek o e-commerce. Služba je využívána například pro placení faktur.

restaurant

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay