restaurant

15% našich zákazníků podniká v tomto segmentu

Proto známe vaše potřeby. Naše terminály akceptují všechny platební i stravenkové karty. Samozřejmostí je i modul elektronické evidence tržeb (EET), které naše terminály podporují. Rádi určitě využijete i možnost propojení s více než 80 pokladními systémy včetně oblíbeného systému Storyous.

Co naši klienti oceňují?

Úzce spolupracujeme s jedním z největších výrobců platebních terminálů na světě – společností Ingenico. Podle vaší stávající situace vám vybereme terminál, který bude nejvhodnější pro vaše podnikání.

Váš nový terminál umožňuje množství funkcí. Můžete si nastavit například možnost spropitného, na které budu vás zákazník dotázán po potvrzení částky jeho útraty. U nás si také můžete vybrat z mnoha variant rozšířených uzávěrek a tisků přehledů o transakcích. Základní uzávěrka na terminálu probíhá nejpozději v 22:55, lze však nastavit vlastní časové okno či udělat uzávěrku ručně. Vaše transakce můžete denně sledovat prostřednictvím zákaznického portálu. Platební terminály lze nastavovat i online prostřednictvím Marketplace.

restaurant

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay