shopping

Chcete mít víc času pro vaše zákazníky?

Máme řešení pro všechny typy prodejen včetně velkých mezinárodních řetězců. Naše terminály akceptují všechny platební, stravenkové i věrnostní karty. Samozřejmostí je i modul elektronické evidence tržeb (EET), který je možný zapnout vzdáleně. Platební terminál si můžete doplnit o další služby, například dynamická konverze měny, analyzovat vaší konkurenci anebo třeba šetřit prostředí prostřednictvím archivace účtenek.

Zvládneme i velké provozovny

Zajišťujeme služby akceptace karet pro celou řadu významných obchodních partnerů. Dbáme na osobní přístup našich zástupců pro klíčové segmenty a díky dlouholeté praxi v oblasti bezhotovostních plateb, dbáme i na vysokou úroveň našich služeb. Vybereme vám terminál podle vaší stávající situace. Máme jich na skladu dostatek, abychom dokázali splnit i velký počet objednávek.

shopping
shopping

V oboru platebních technologií jsme specialisté

Naše terminály jsou vybaveny aplikací, která umožňuje akceptaci všech platebních karet těch nejrozšířenějších značek. Aplikace je certifikována se všemi karetními společnostmi a splňuje předpisy kartových asociací a sdružení PCI DSS. Terminály podporují všechny standardní typy transakcí, jako je prodej, storno, refundace, předautorizace, zrušení předautorizace a další. Vy sami si můžete definovat, které typy transakcí chcete na terminálu využívat. Naši technici vám při instalaci vše rádi vysvětlí, samozřejmostí je bezplatné zaškolení obsluhy a nonstop technická linka.

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay