payment

Platby kartou na úřadech šetří čas i peníze

Platba kartou na úřadech je mezi občany velmi oblíbená a začínáme ji vidět i na mnoha místech u nás. Mezi nejčastější požadavky patří úhrada správních poplatků nebo poplatků za parkování či pokuty. Je ale možné rozšířit platební terminál i o nové funkcionality jako je například zadání identifikačního čísla k platbám, připsání plateb v rámci jednoho platebního terminálu na více účtů podle druhu platby (např. platby za správní poplatky a platby za komunální odpad). Lze také rozlišovat účtování poplatků, které může probíhat na rozdílný účet oproti účtu, na který se připisují platby. Město tak bude mít zajištěnu větší přehlednost a rychlejší zpracování těchto transakcí.

Hlavní výhody platebních terminálů:

  • Moderní úřad podporující bezkontaktní placení
  • Zrychlení obsluhy zlepší komfort občanů
  • Připsání částky na účet města do jednoho dne
  • Rozlišení účelu platby včetně jejího připsání na různé účty
  • Více včas uhrazených poplatků a nižší počet pohledávek
  • Nižší potřeba hotovosti a rizika přijetí falešných bankovek
  • Možnost využít přenosné terminály pro další akce
City
darovací totem

Darovací totem usnadní výběr peněz

Umíme realizovat i nestandardní zakázky mezi které patří například darovací totem. Ve spolupráci s Českou spořitelnou jej dlouhodobě zapůjčujeme. Zařízení je možné navázat na běžný účet dané organizace. Totem se umístí na požadované místo. Je možné ho ovládat přes displej. Pokud bude někdo chtít věnovat příspěvek charitativní organizaci, může si vybrat z několika přednastavených částek, případně zadat sumu dle svého uvážení. Ve většině případů přednastavujeme částky do 499 Kč, které nevyžadují zadání PINu. Totem ale zdaleka není zajímavou platební metodou jen pro dobročinné organizace nebo církve. Může být univerzální a tak jej mohou využívat například nemocnice pro výběr regulační poplatků nebo úřady pro platbu správních poplatků například za vydání dokladů.

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay