shop

Téměř 60% našich zákazníků má prodejnu

Máme řešení pro všechny typy prodejen, malé prodejce i velké mezinárodní řetězce. Naše terminály akceptují všechny platební, stravenkové i věrnostní karty. Samozřejmostí je i modul elektronické evidence tržeb (EET), který je možný zapnout vzdáleně. Platební terminál si můžete doplnit o další služby, například dynamická konverze měny, analyzovat vaší konkurenci anebo třeba šetřit prostředí prostřednictvím archivace účtenek.

Co naši klienti oceňují?

Vybereme vám terminál podle vaší stávající situace. Nemáte moc transakcí a raději byste chtěli něco jednoduchého? Pro vás je určena aplikace GP tom neboli terminál v mobilu, která funguje na telefonech s operačním systémem Android 8.x a vyšší.

Pro ty z vás, kteří ještě nemají e-shop, neplánují si ho zařídit, ale i přesto by rádi brali karty na internetu, je připravena služba Push platby neboli platba přes zaslaný odkaz. Umožní využívat výhody platební brány bez nutnosti jejího pořízení. Díky této funkci můžete vytvořit požadavek na zaplacení (tzv. platební link), který zašlete zákazníkovi např. emailem. Zákazník je pak přesměrován na platební bránu, kde může platbu pohodlně zaplatit. Ke službě je potřeba mít podepsaný dodatek o e-commerce. Služba je využívána například pro placení faktur.

restaurant

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay