POS

Novou technologii ocení zejména logistické firmy

Platební terminál jako aplikace v mobilu je ideálním řešením pro logistické, spediční a doručovací služby. Umí přijímat platební karty Visa a Mastercard, které patří mezi nejrozšířenější na českém trhu. Omezte rizika spojená s hotovostí a pořiďte i vašim kurýrům novou aplikaci GP tom od Global Payments. Funguje na telefonech s operačním systémem Android 8.x a vyšší.

Zkušenosti našich klientů

Přečtěte si skutečné příběhy našich zákazníků a jejich zkušenosti s platební aplikací GP tom.

Digitech: Naši řidiči pro dobírku již nepotřebují platební terminál

Namísto platebního terminálu totiž používají aplikaci GP tom instalovanou ve svém mobilu. A nejen to. Firma Digitech integrovala vlastní mobilní aplikaci Plantour s terminálem v mobilu, což umožnilo ještě rychlejší a pohodlnější platbu a obsluhu. A jak to funguje? Mobilní aplikace Plantour slouží pro řidiče v terénu. Naviguje je po naplánované trase a zaznamenává předání zboží u zákazníka. V případě dobírky má řidič ve své aplikaci i informaci o příslušné částce za zboží a způsobu jejího výběru. V případě, že se zákazník rozhodne pro platbu kartou nepotřebuje řidič fyzický platební terminál. Platba je provedena přímo na mobilním telefonu řidiče. Je potvrzena zvukovým signálem a potvrzením v mobilu. Řidič má jednoznačné a přehledné informace o stavu plateb, naopak zákazník obdrží potvrzení na svůj email nebo sms. Všechny platební transakce a jejich stav vidí přehledně ve své aplikaci.

delivery

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay