Check-in bude hotový raz dva

Pořiďte si platební terminál do vašeho hotelu a využívejte všech výhod, které vám nabízí. Díky spolupráci se společností HRS můžete navíc váš platební terminál propojit s pokladnou a tím výrazně urychlit dobu potřebnou k jejich obsluze. Údaje o platbě tak vaši zaměstnanci nebudou muset ručně přepisovat do terminálu, díky propojení se automaticky přenesou ze systémů HRS do platebního terminálu. A vy tak budete mít více času na péči o vaše hosty.

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

Seskupujte jednotlivé předautorizace do jedné

Nový typ předautorizace tzv. Inkrementální předautorizace umožňuje obsluze platebního terminálu navázat více předautorizací do jednoho řetězce transakcí a provést pak jedno zakončení předautorizace pro celý tento řetězec. Stejně tak umožňuje prodlužovat platnost existující předautorizace, například v případě propojení terminálu s pokladnou i automatizovaně.

inkrementalni predautorizace

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay