services

Natankujte plnou za výhodnou cenu

Nabízíme vám platební řešení pro čerpací stanice podporující nejmodernější technologie v oblasti plateb, spolehlivý provoz 24/7 včetně nepřetržité podpory. Obsluha stanice terminál plně ovládá skrze pokladní systém, ke kterému je terminál připojen. Vaši zákazníci si pak mohou užívat nádherného barevného dotykového displeje a komfortní podsvícené klávesnice.

Platební řešení pro čerpací stanice s obsluhou

Jedná se o klasické terminály obsluhované prodavačem skrze pokladní systém čerpací stanice. Obsluha stanice terminál plně ovládá skrze pokladní systém, ke kterému je terminál připojen. Vybírat si můžete z nejmodernějších platebních terminálů Ingenico.

restaurant
services

Terminály do samoobslužných kiosků

Terminály určené pro vestavbu do totemů nebo samoobslužných kiosků umístěných na čerpací stanici. Detaily k platbě jsou předávány z řídicího systému do terminálu, který transakci autorizuje v autorizačním centru. Platební aplikace, která je součástí nabídky běží na zatím nepřekonaném typu terminálu, které najdete dnes na mnoha místech. A to právě díky jeho spolehlivosti, odolnosti a dlouhé životnosti. Terminál je schopen přijímat karty s magnetickým proužkem, čipem nebo bezkontaktní karty.

S našimi terminály můžete přijímat

VisaMastercardVisa ElectronMaestroDiners ClubUnion PayjcbSodexoCheque DejeunerBenefit plusGusto kartaNaše stravenkaEdenredGoogle PayApple Paybenzinashellmolcngdkv

a mnohé další

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.