POS

Aplikace, která vám vyrazí dech

Terminál v mobilu neboli aplikace GP tom je revoluční novinkou, která nachází své uplatnění snad ve všech sférách podnikání. Její výhody mohou poprvé poznat i návštěvníci velkých akcí jako jsou například festivaly. Jaké jsou ale hlavní přednosti aplikace?

  • možnost zaplatit platebními kartami Visa a Mastercard
  • jednoduchý, přehledný a moderní vzhled
  • není potřeba s sebou nosit další zařízení
  • možnost poslat účtenku zákazníkovi přes SMS nebo e-mailem
  • mít aplikaci kdykoliv po ruce

Zkušenosti našich partnerů

NFCtron: Učíme návštěvníky platit kartou

Se společností NFCtron spolupracujeme již od roku 2018 a od té doby jsme vám zprostředkovali celou řadu akcí. Naším společným cílem bylo vytvořit pro zákazníky příjemné prostředí a to zejména při placení.  V roce 2018 jsme dodali 15 platebních terminálů, v roce 2019 jich už bylo rovnou 75. I přesto, že rok 2020 festivalům a velkým akcím nepřál nezáhaleli jsme. Do roku 2021 vstupujeme s revoluční novinkou na trhu - aplikací GP tom, která promění chytrý mobilní telefon v platební terminál. Placení na velkých akcích zas bude o velký krok pohodlnější a rychlejší.

event

Proč mít platební terminál právě od nás?

logo2

Akceptujte mezinárodní karty

Naše zařízení akceptují všechny platební karty včetně American Express či UnionPay.

logo7

Poradíme, zaškolíme

Poradíme vám s výběrem správného terminálu a nastavením služeb. Zaškolíme obsluhu nebo si ho můžete nechat poslat kurýrem a instalovat sami pomocí manuálu.

logo5

Nemusíte měnit banku

Pokud máte účet v jiné bance než je Česká spořitelna, nevadí. Vaše peníze si můžete posílat na jakýkoliv účet u kterékoliv banky.

cash

Propojení se systémy

Jsme kompatibilní s většinou rezervačních systémů.

call

Nonstop technická podpora

Prodáváme nejoblíbenější a nejspolehlivější terminály na trhu. Pokud si ale s něčím nebudete vědět rady, jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

logo6

Přidávejte si další služby

Přidávejte si snadno další služby, pořiďte si také terminál do mobilu a nebo vyzkoušejte platební bránu GP webpay.

S našimi terminály můžete přijímat

Visa Mastercard Maestro Diners Club Union Pay jcb American Express Sodexo Cheque Dejeuner Benefit plus Gusto karta Naše stravenka Edenred Google Pay Apple Pay