Naše výhody

Pokud už se po nějakou dobu pohybujete ve světě on-line obchodování, možná jste zjistili, že platforma, kterou používáte, přestává stačit vašim aktuálním potřebám. Nezbývá než se poohlédnout po řešení, které bude vyhovovat vašim stoupajícím nárokům, ať už na vyšší výkon, více funkcí, lepší podporu, nebo možnosti dalšího růstu. E-shop od Weby24 je přesně takovým pokročilým řešením pro každého, ať už chce působit na domácím trhu, nebo expandovat do zahraničí.

weby24

UMÍME TO OD A DO Z

Spolehlivá integrace platební brány Global Payments do vašeho e-shopu.

SPOLEHLIVÉ PLATBY

Špičková platební brána GP webpay, rozšířená o řadu užitečných doplňků inspirovaných zkušenostmi a poznatky z praxe. Peníze vám posíláme každý den.

KONZULTACE

Konzultace k rozjezdu mezinárodního e-shopu jsou u nás samozřejmostí. Můžete se spolehnout na naše mnohaleté zkušenosti z mezinárodního elektronického obchodu.

PŘÍSTUP

Osobně vás zaškolíme do systému tak, abyste ho mohli ihned začít používat. Očekávejte individuální lidský přístup a nadstandardní podporu.

Výhody našeho řešení

Global PaymentsMožnost více e-shopů napojených na centrální administraci s efektivní správou, ať už se jedná o domácí nebo zahraniční trh. Každodenní obsluhu e-shopů (sklad, objednávky, fakturace, cenotvorba a další) zvládnete z jedné centrální administrace, bez nutnosti přepínání. Stále však máte možnost zachovat u jednotlivých e-shopů odlišný vzhled, a individuální řízení obsahu a marketingu.

Global PaymentsDesign je responzivní, tedy vhodný také pro nákupy prostřednictvím mobilních telefonů a tabletů.

Global PaymentsMarketingoví specialisté mají možnost realizovat SEO optimalizaci bez omezení technickým řešením.

Global PaymentsPokročilá integrace na různé systémy pro nejlepší efektivitu, například Balíkbot, který významně zrychlí expedici, anebo napojení na účetní systémy, které významně pomůže procesu prodeje.

Global Payments Při prodeji je důležité, aby e-shop působil na zákazníka co nejpříjemněji. V případě zahraničního e-shopu jsme kromě kvalitních překladů schopni zajistit rovněž napojení na cenové srovnávače, platební bránu, dopravu, certifikace, atd. 

Global Payments Aktuálně podporujeme tyto jazyky: CZ, SK, EN, DE, PL, HU, RO, BG, IT, ES. Jsme schopni v krátkém čase realizovat e-shop i v dalších jazycích dle přání.

Jak vám e-shop dodáme?

Vyplňte formulář níže. Uveďte telefonní číslo a své IČO. Urychlíte tím další postup.

Probereme s Vámi obchodní záměr a technické požadavky, na základě kterých navrhneme, jak jej co nejlépe a nejrychleji zrealizovat.

Pro přijímání karet přes platební bránu je potřeba podepsat s námi smlouvy.

Na základě vaší firemní identity, loga, typu sortimentu, používaných barev, a dalších aspektů, navrhneme optimální strukturu e-shopu a jeho design. Můžeme buď vycházet z našich již hotových návrhů, anebo vám navrhneme celý e-shop na míru.

Před spuštěním e-shopu do ostrého provozu vše důkladně otestujeme.

Naše práce předáním e-shopu nekončí. Zůstáváme vám k dispozici pro podporu, i pro další rozvoj.