Základní funkce

Přehled základních funkcí, které dělají naši bránu tou nejlepší na trhu.

DCC Rozpoznání karet

Platební metody

Naše platební brána akceptuje většinu světových platebních karet jako Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, Diners Club a American Express. Navíc plně akceptujeme i platební metody Google Pay a platební tlačítka ČS.

Online fraud monitoring

Jako jediná platební brána nabízíme standardně online dohled nad podezřelými transakcemi. Naše systémy vyhodnocují každou platbu provedenou vašimi zákazníky. Chráníme vás tak proti podezřelým nákupům a zákazníkům z celého světa.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Jazyky

Jazyk platební brány se automaticky přizpůsobí jazyku zákazníka. V současnosti nabízí 27 jazykových mutací – vedle češtiny a slovenštiny také angličtinu, arabštinu, dánštinu, finštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, lotyšštinu, maďarštinu, němčinu, norštinu, polštinu, portugalštinu, ruštinu, španělštinu, švédštinu a ukrajinštinu.

Měny

GP webpay umožňuje přijímat platby nejen v českých korunách a eurech, ale i v amerických dolarech, britských librách, maďarských forintech, polských zlotých a ruských rublech.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

DCC

Platební brána GP webpay sama automaticky rozezná na základě čísla karty domácí měnu a nabídne držiteli platbu s využitím služby DCC. Zákazník si následně může zvolit platbu ve své domácí měně, nebo v měně obchodníka.

Responzivní

Intuitivní webové rozhraní zjednodušuje platbu a tím zvyšuje podíl dokončených objednávek. Automaticky se přizpůsobí obrazovce zařízení a jazyku prohlížeče. Brána se skvěle zobrazuje na mobilních telefonech nebo přímo v mobilních aplikacích. Umíme i tzv. iframe nebo lightbox.

DCC Rozpoznání karet

Speciální funkce

Rozšířené funkce, které si k vaší nové platební bráně můžete jednoduše objednat.

Fastpay

GP webpay si dokáže zapamatovat číslo karty a její expiraci. Další nákupy se pak potvrzují pouze třímístným bezpečnostním CVC kódem.

Opakované platby

Tento nástroj pro automatizaci plateb, který vytvoří pravidelné „on-line inkaso“ z platební karty usnadňuje např. placení předplatného.

Push platby

GP webpay vytvoří pro požadovanou platbu krátký link, který může být zákazníkovi zaslán e-mailem/SMS nebo může být umístěn na fakturu.

Portál

Součástí nabízeného řešení je i portál pro správu vaší platební brány a realizovaných transakcí. Mezi vybrané funkce patří:

DCC Rozpoznání karet

Správa uživatelů

V portálu si můžete pohodlně vytvářet nové uživatele a přiřazovat jim oprávnění pro jednotlivé operace.

Správa platební brány

Vše máte pod kontrolou, můžete sledovat nastavení vašich služeb, upravovat ho nebo ho přímo měnit. Všechny změny se projeví okamžitě a automaticky, nemusíte na nic čekat.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Přehled o všech platbách

Každou realizovanou transakci najdete v portálu platební brány. Můžete zobrazit detaily, případně s transakcí provést další kroky - zakončení nebo zrušení transakce.

Doplňky, pluginy

V rámci platební brány od nás dostáváte následující pluginy a doplňky (dostupné v portálu k platební bráně). Tyto pluginy vám na klik umožní spustit naši platební bránu v níže uvedených oblíbených webových systémech.