Jak propojit platební bránu s vaším e-shopem

Existují různé způsoby, jak propojit platební bránu s vaším e-shopem. 
Vyberte si z dostupných možností:

Mám existující
e-shop a hledám plugin

Mám e-shop, ale nemůžu najít vhodný plugin

Zatím nemám
e-shop

Chci expandovat do zahraničí

Podporujeme klíčová e-shopová řešení na trhu včetně e-shopů na míru

Shoptet
woocommerce wordpress
magento2
opencart
oscommerce
oxid
gambio
Joomshopping
Prestashop
Shopware
VirtueMart

 

XTcommerce

Mám existující e-shop, ale nemůžu najít plugin

Rádi vám pomůžeme s integrací platební brány. Váš e-shop dokážeme díky našim partnerům propojit s platební bránou během pár hodin. Potřebujete pokročilé IT řešení? Dej nám vědět. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci.

Zatím nemám e-shop, ale plánuji ho

Potřebujete poradit, jaký e-shop je pro vaše zboží nejlepší? Obraťte se na nás a my s vámi zkonzultujeme nejlepší řešení. Spolupracujeme s mnoha partnery. Pokud si vyberete některého z nich s předinstalovanou platební bránou, můžete přijímat platební karty bez dalších nákladů na vývoj. Slyšeli jste někdy o zaslání platebního odkazu? Vítejte ve světě Push plateb. Zjistěte více o tom, jak to fungují.

Chci expandovat do zahraničí

Začněte podnikat online i v zahraničí. Díky našemu globálnímu dosahu, platební bráně v různých jazycích podporující akceptaci celé řady měn, jsme připraveni vám pomoci. Objevte přeshraniční akceptaci karet s Central Acquiring - díky ní mohou nadnárodní maloobchodní společnosti využívat služby akceptace platebních karet od jednoho poskytovatele ve více evropských zemích za stejných podmínek. Mohou se tak více soustředit na své podnikání a další růst.