Bezpečné a jednoduché přijímání plateb kartou
ve vašem Shoptet e-shopu

Ve spolupráci se společností Shoptet přinášíme doplněk platební brány pro tuto platformu. Platební brána je jednoduše nastavitelná, splňuje všechny bezpečnostní požadavky PSD2 a zároveň přináší zákazníkům větší komfort při nakupování.

Shoptet-karta

Přijímání plateb v e-shopu na jeden klik

Doplněk pro platformu Shoptet vám umožní přijímat platby kartou během několika dní. Stačí mít s námi podepsanou smlouvu a nainstalovaný doplněk Shoptetu.

Nastavení platební brány bez IŤáka či programátora

Do doplňku Shoptet stačí pouze vložit dva API klíče, které od nás dostanete, jakmile podepíšeme smlouvu. To je celé! Žádné další náklady s integracemi.

shoptet-klice
Shoptet karty

Komfort pro zákazníky při placení, vyšší tržby

Když umožníte zákazníkům platit kartou, bude to pro ně mnohem pohodlnější. Přijímání platebních karet vám také zvýší obrat. A i peníze budete mít na účtu rychleji než při platbě na dobírku.

Široká nabídka doplňkových služeb

Na vaší nové platební bráně můžete mít aktivovány další služby, které vám pomohou ještě více zvýšit tržby. Například dynamická konverze měny, Uložená karta, Opakovaná platba, Google Pay a mnohé další.

Shoptet DCC

Nejčastější dotazy k doplňku platební brány pro Shoptet

Nejdříve s námi musíte uzavřít smlouvu - bez platné smlouvy doplněk nefungoval. Pro uzavření smlouvy stačí vyplnit tento formulář.

Nastavení platební brány jak v testovacím, tak v produkčním prostředí doporučuje udělat podle našeho návodu na zprovoznění doplňku pro Shoptet.

  • Rychleji získáte peníze za prodané zboží - platby kartou se připisují na účet obchodníka zpravidla už následující pracovní den.
  • Snížíte množství vrácených objednávek - počet vrácených objednávek je u platby kartou výrazně nižší, než při zasílání zboží na dobírku. Tím ušetříte náklady za dopravu a administraci neodebraného zboží.
  • Automatizace prodejního procesu – o platby se již nebudete muset starat, platební bránu lze plně integrovat s e-shopem. Administrace objednávek tak bude probíhat přímo z vašeho firemního systému