Proč pracovat pro Global Payments?

DCC Rozpoznání karet

Kdo jsme

Jsme jednička – a to doslova. Global Payments je největší firma pro zpracování karetních operací na světě. Každý rok přes naše datová centra projde přes 15 miliard plateb. Centrálu máme v Atlantě a po celém světě zaměstnáváme přes 24 tisíc lidí. Z naší pražské pobočky řídíme celý středoevropský region.

Inovujeme

Chcete nechat peníze doma a platit v obchodech raději telefonem, hodinkami nebo čipem? Pracujeme na tom, a pokud nám chcete pomoci, budeme rádi. Ve vývoji jsme prestižní značkou – časopis Forbes nás zařadil do svého žebříčku 100 nejinovativnějších společností světa.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Koho hledáme

Šikovné obchodníky, kteří dokážou prodat naše platební terminály a služby pro eshopy podnikatelům, kteří stále ještě neberou karty. Odborníky do Business developmentu, kteří dokáží objevit díru na trhu a vymyslet řešení, jak ji zaplnit. A samozřejmě lidi pro telefonickou komunikaci, kteří se budou o našich 32 tisíc zákazníků starat.

Rovné příležitosti

Jsme americká firma, neděláme absolutně žádné rozdíly mezi pohlavím, barvou pleti nebo sexuální orientací. Naopak se snažíme lidem v kariéře pomáhat. Proto jsme spustili i program Global Payments Women´s Network, který má ženám umožnit dosáhnout na vyšší pozice, které tradičně zastávali spíše muži. Do budoucna bychom rádi dosáhli i toho, že v našem představenstvu budou polovinu míst zastávat ženy.

DCC Rozpoznání karet
DCC Rozpoznání karet

Pomáháme

Jsme zodpovědná společnost a pomáháme měnit životy lidí kolem nás k lepšímu. Každý rok máme všichni po celém světě jeden den, kdy se věnujeme dobročinné práci. V Čechách se pravidelně zapojujeme do akcí na podporu nemocných cystickou fibrózou. A finančními a věcnými dary podporujeme Dětský domov v Dolních Počernicích.

Volné pozice v Global Payments

Aktuálně volné pozice společnosti Global Payments s.r.o. můžete najít na stránkách www.jobs.cz. Pokud na jobs.cz nemáme uvedenou žádnou volnou pozici ale vy jste přesto přesvědčen/a, že dokážete být pro naší společnost přínosem, napište našemu HR týmu na e-mailovou adresu [email protected].

DCC Rozpoznání karet

Proč se k nám přidat

Zázemí mezinárodní firmy

Po celém světě zaměstnáváme přes 24 000 lidí. Jsme stabilní firma s pobočkami po celém světě.

Dobrá parta

Zakládáme si na dobrých vztazích i mimopracovních aktivitách. Umíš hrát fotbal? Pak se u nás neztratíš.

Benefity

Nabízíme široké spektrum benefitů od stravenek, přes pojištění až po příspěvek na sport.

Kariérní růst

U nás v Global Payments věříme, že každý zaměstnanec se může stát ředitelem. A podle toho mu také nabízíme možnosti jak vyrůst.

Využití angličtiny

Kromě České republiky spolupracujeme na denní bázi i s dalšími zeměmi v rámci regionu včetně s centrálou v USA.

Vzdělávání

Neustále naše zaměstnance vzděláváme, vybírat si mohou z nabídky interních nebo individuálních kurzů.