Flexibilní financování

Financování pro podnikání, které vám pomůže uskutečnit vaše skvělé nápady!

Zkuste podnikatelské financování, které je rychlé, flexibilní a přizpůsobí se vašim potřebám.

Jak to funguje?

Výhody

Služba Flexibilní financování je ojedinělá v tom, že nemá žádné fixní splátky, které by vám komplikovaly život ve slabších měsících. Respektuje vaše cash flow a vy splácíte pouze sjednaná procenta z tržeb, které vaši zákazníci platí vám přes platební terminál. Vaše peníze, vaše pravidla.

Kdykoli, třeba i opakovaně můžete ze svých budoucích tržeb předem čerpat peníze na investice do firmy nebo pokrytí nákladů. To vás zbaví stresu v období, kdy tržby klesají, a můžete se lépe připravit na svou hlavní sezónu.

Využijte volné prostředky na rekonstrukci, vybavení, či zásoby.


Rychlost, jednoduchost a dostupnost

Výši splátek si zvolíte sami od 10 do 20 % z tržeb

Žádné pokuty ani poplatky navíc

Předem známé náklady

Finance kdykoli k dispozici i opakovaně

Zkušenosti


Zaujal mne produkt a možnost rychle vyřešit financování.

 

Josef, provozovatel čerpacích stanic


Byla jsem velmi spokojená hlavně s rychlostí vyřízení mojí žádosti.

 

Eva, obchod s módou a doplňky

Byl jsem příjemně překvapen za rychlé jednání bez zbytečných průtahů. Bez zbytečných průtahů a komplikací je možné získat prostředky na potřeby a není tak nutné řešit, zda Vám neublíží použít finanční rezervy. Celkově jsem velmi spokojen nemusím mít pořád v hlavě splácení. Určitě pokud to bude možné, využiji i později po splacení.


Igor, majitel hotelu


Má zkušenost je velmi pozitivní – rychlé jednání a široký výběr možností doby splácení. Způsob splácení a přesné informace o tom, kolik přeplatím mě motivovaly k tomu, abych nabídku využila. Službu v budoucnu určitě zase ráda využiji. Byla jsem moc spokojená.

 

Hana, majitelka bistra s kavárnou

Nejčastější dotazy

Flexibilní financování je nová finanční služba, která je unikátní ve způsobu splácení a též v rychlém vyřízení. Co to znamená? Půjčku automaticky splácíte dopředu sjednaným procentem z tržeb, které Vám zaplatí Vaši zákazníci přes platební terminál. Žádné pevné splátky, podle výše tržeb se odvíjí též výše splátek.
Ano. Global Payments, ve spolupráci se společností Liberis, představuje tuto službu jako první svého druhu v České republice.
V zahraničí má služba již několik let mnoho spokojených zákazníků.
Služba Zálohování tržeb je vhodná zejména pro menší a střední firmy a též podnikatele, kterým pomůže s financováním ve výši od 70 tis. Kč až po 1 700 000 Kč. Částka k financování se odvíjí od průměrných tržeb realizovaných přes platby platebními kartami. Můžete si půjčit až do výše 100% Vašeho průměrného měsíčního obratu. Pokud Váš průměrný měsíční obrat na kartách činí např. 100 tis. Kč, můžete si požádat o financování ve výši 70 tis. – 100 tis. Kč.
Pokud alespoň 4 měsíce aktivně využíváte pro úhradu kartou na provozovnách platební terminál a Váš průměrný měsíční obrat přes platební terminály (či platební bránu) činí alespoň 70 tis. Kč, pak splňujete základní předpoklady pro podání žádosti o financování.
ZÁLOHOVÁNÍ TRŽEB je financování postavené na základě budoucích transakcích Vašich zákazníků realizovaných akceptací platebních karet. Splátky se jednoduše automaticky strhávají z každé takové jednotlivé karetní transakce. Nemusíte tak měsíčně myslet na posílání splátek.
Služba je přístupná pouze subjektům, které pro akceptaci platebních karet využívají platební terminály Global Payments. Pokud máte platební terminál od jiné společnosti, o službu můžete samozřejmě požádat také, ale zprovozníme vám ji po výměně za terminály Global Payments.
Nabídku financování Vám zašleme, aniž bychom podrobně zkoumali Vaši bonitu. Pokud budete mít o nabídku zájem, budeme se snažit více porozumět Vašemu podnikání, a to včetně nahlédnutí do různých reportů a registrů.
Každou žádost posuzujeme jednotlivě, a to i s ohledem na skutečnost, zda je právě tato služba pro Vás vhodná či nikoli, tj. nedíváme se na Vaše podnikání jen z pohledu Vaší kreditní historie. Snažíme se jednat zodpovědně, prověření má za úkol chránit nás i Vás.

ZÁLOHOVÁNÍ TRŽEB nemá žádný úrok, sankce nebo zřizovací poplatek. Věříme, že jedna předem odsouhlasená konečná částka za poskytnutí financování, která se nikdy nezmění, Vám poskytne potřebnou jistotu a transparentnost. Každé podnikání je svým způsobem unikátní a stejně tak i náš přístup ke každému z Vás. Kdykoli Vám rádi, na základě Vaší žádosti o financování, poskytneme nezávaznou nabídku.

Ilustrační příklad:

ZÁLOHOVÁNÍ TRŽEB je financování bez zajištění. Jediné o co Vás požádáme je ručení, které je přílohou Kupní smlouvy. Pokud žádáte za společnost s ručením omezeným a máte společníka, který má vlastnický podíl vyšší než 25%, budeme požadovat podepsat ručení i Vaším společníkem.
Váš rozpis denních obratů s odečtenou splátkou naleznete stejně jako veškeré výpisy na webovém portálu Merchant Portal. Na konci měsíce také obdržíte měsíční výpis s veškerým výčtem denních obratů na kartách, a to včetně částky, která zbývá k úhradě. Také nás můžete kdykoliv kontaktovat na emailu: czech@liberis.co.uk
Pokud změníte Váš názor do 2 týdnů, nebudeme Vám účtovat žádné poplatky.
Ano, je možné financování uhradit předčasně, ale pokud částku uhradíte po uplynutí 2 týdnů a před uplynutím odhadované doby splacení, tak bohužel budeme nuceni po Vás požadovat předem dohodnutou celou částku. Nebudeme Vám však účtovat žádné penále ani skryté poplatky.
Někdy se stane, že v průběhu Vašeho podnikání nastanou neočekávané změny. Nejdůležitější však je, když se na nás v takovém případě co možná nejdříve obrátíte. Společně se pak
nastalou situaci pokusíme vyřešit.
ZÁLOHOVÁNÍ TRŽEB je krátkodobé financování s odhadovanou dobou splácení 4-12 měsíců. Přesná doba splacení je však dána Vašimi budoucími tržbami. Na rozdíl od běžných bankovních úvěrů nemáme úrokovou sazbu.
Nejsou. Půjčku automaticky splácíte sjednaným procentem z tržeb, které Vám zaplatí Vaši zákazníci platebními kartami. Splátky jsou tak vždy v souladu s Vašimi příjmy.
Financování můžete použít naprosto na cokoliv, co pomůže Vašemu podnikání. Ať už to bude nákup výhodných zásob, rekonstrukce či rozšíření provozoven, nové vybavení, pomoc s aktuálním cash-flow, havárie nebo na cokoli dalšího.
V případě, že budete vyžadovat zaslání částky financování na jiný bankovní účet, budete muset dložit bankovní výpis z daného bankovního účtu, ze kterého bude vyplývat, že jste jeho majitelem.
Protože jsme Vám chtěli nabídnout službu s přidanou hodnotou, koncept financování postavený na odkupu pohledávek z karetních transakcí, který však dosud nebyl nabízen žádným poskytovatelem v celém regionu Střední a Východní Evropy. Společnost Liberis má v této oblasti dlouholetou zkušenost a patří mezi největší finanční poskytovatele daného konceptu v celé Evropě. Služba je v České republice exkluzivně dostupná pouze pro klienty Global Payments.
Liberis zaměstnává seniorní poradce s dlouholetou finančí praxí z České republiky, kteří jsou dobře obeznámeni s podnikatelským prostředím u nás. Navíc Liberis momentálně zvažuje založení pobočky v České republice.
S poradci společnosti Liberis se domluvíte česky a stejně tak veškerá komunikace bude probíhat v českém jazyce. Rovněž obchodní dokumentace, kupní smlouva, obchodní podmínky, jsou v českém jazyce. Nemusíte mít žádné obavy, že byste se nedomluvili.
Potom, co nám dáte souhlas přes nahrávaný hovor, předáme Vaši žádost na poradce ze společnosti Liberis, kteří se Vám ozvou v co možná nejkratším termínu.
Pokud snad někdy taková situace nastane, kontaktujte nás. Věříme však, že s naší službou budete spokojeni stejně, jako klienti, kteří ji využili v zahraničí.

Pro každého, kdo potřebuje během několika málo dnů mít peníze na účtu, aby uskutečnil výhodný obchod či odvrátil náhlou nepříjemnou událost.

Kdo hledá rychlost a jednoduchost vyřízení.

Kdo nechce složitě prokazovat účel, nemusíte nic dokládat.

Když už není možné čekat na vyjádření bankovního poradce.

Když Vás v bance s Vaší žádostí odmítnou.

Pokud Vaše bonita není pro banku dostačující.

Kdo nechce platit poplatky či pokuty: za poradenství, za zpracování žádosti, smluvní dokumentaci, notářský zápis, náklady na kolky, předčasné splacení, poplatek na krytí nákladů a správu a jakékoli další jiné poplatky. U nás máte jen jednu předem dohodnutou částku za financování.

Kdo není administrativní typ – není nutné nám předkládat žádné výkazy, daňová prohlášení či jakékoli jiné podklady.

Když nemá Vaše podnikátní dostatečně dlohou historii.

Podstatné je pro nás, že jste klientem Global Payments a Váš průměrný měsíční obrat na platebních terminálech za poslední 4 měsíce je 70 tis. Kč a vyšší.

Nikoli, takže pokud jste například vázáni smlouvou, že si nemůžete vzít úvěr od jiného poskytovatele, tak v tomto případě smlouvu neporušujete.
Navíc jedna z výhod této služby spočívá v tom, že na rozdíl od klasického úvěru, nezvyšuje zadlužení v účetní rozvaze.

Pokud odsouhlasíte nabídku, která bude převyšovat částku financování 375 000,- Kč, tak Vás požádáme o doložení Vašeho posledního firemního bankovního výpisu.
Ano, a to za předpokladu, pokud bylo splaceno již 80% z původní částky financování s odhadovanou dobou splacení alespoň na úrovni 80%. Částku je možné změnit stejně tak jako výši splátky jako % z karetních transakcí.