Pojištění terminálu

Pojistěte si platební terminál. Jak na to?

Vyzkoušejte unikátní pojištění na trhu zaměřené přímo na platební terminály a systémy. Toto pojištění pokryje skutečnou výšku škody, neplatíte žádnou spoluúčast. Ročne můžete uplatnit až dvě pojistné události. Platba za pojištění se strhává automaticky každý měsíc, nemusíte se tak o nic starat. Pojistit si můžete provozovnu a v ní všechny terminály a platební systémy. Pokud potřebujete pojistit víc provozoven, je potřeba uzavřít více pojistných smluv. Pojištění pokrývá odcizení, poškození i ztrátu platebního terminálu a je k dispozici již od 129 Kč měsíčně.

Pojistěte si vaše mobilní zařízení s aplikací GP tom

Zkuste se zamyslet, jaká je pravděpodobnost, že při podnikání kvůli časté manipulaci s vaším mobilním zařízením dojde k jeho poškození, zničení nebo odcizení? Z naší zkušenosti velká, a právě proto jsme pro vás připravili řešení. Mimo pojištění ochrany zařízení jsme pro vás připravili asistenční služby, které vám pomohou v nečekané situaci.

A jak to funguje? Vyberte si praktické a užitečné pojištění zaměřené přímo na ochranu mobilního telefonu nebo tabletu s aplikací GP tom. Pojištění pokrývá jeho krádež nebo náhodné poškození a to za cenu již od 100 Kč měsíčně. Platba za pojištění se strhne automaticky každý měsíc. Ročně pak můžete uplatnit až dvě pojistné události. Vyzkoušejte pojištění od Global Payments a nemusíte se o další věci starat.

Pojištění terminálu

Hlavní výhody pojištění terminálu

První měsíc pojištění je zcela ZDARMA.

Asistence pro podnikatele v případě nenadálé události (elektrikář, instalatér, zámečník, ostraha objektu).

Nadstandardní IT asistence včetně obnovy dat.

ZDARMA poradenství v oblasti optimalizace vašich dosavadních pojistek.