Malý krok do světa digitalizace, velký krok pro obsluhu terminálu

Věděli jste, že 10 účtenek z terminálu odpovídá jedné stránce A4? Každá platba kartou vyprodukuje dvě účtenky, tedy za 5 nákupů jste právě každých pět plateb kartou znamená zbytečně spotřebovanou stránku A4. Při současném objemu plateb v České republice se tak v lesích vykácí stromy potřebné na výroby 162 milionů stránek A4!

Buďte zase o krůček blíže k digitalizaci vašeho podnikání. Pořiďte si službu a uchovávejte si online všechny účtenky z vašeho platebního terminálu od Global Payments. Nemusíte tak už tisknout potvrzení o platbě kartou. Získejte službu a snižte negativní dopady nákupu na životní prostředí co nejdříve.

archivace

Šetřete místo, čas i peníze s novou službou!

uspory

Provozní úspory

Nebudete muset platit za nákup papírových kotoučků.

komfort

Větší komfort

Obsluha již nebude muset uchovávat papírové potvrzení z terminálu, vše bude online.

tisk

Reklamace bez starostí

Vytiskněte si potvrzení, které zrovna budete potřebovat.

tisk

Buďte šetrní k přírodě

Tiskem menšího množství papíru, šetříte i naše lesy.

berte karty

Jak naše služba funguje?

Jakmile si službu zaktivujete, platební terminál již nebude pro vás tisknout potvrzení, ale bude ji společně s účtenkou pro držitele karty ukládat na zabezpečený server. Zde budou k dispozici 2 roky ode dne vydání.

V aplikaci, do které získáte přístup, budete mít všechny účtenky přehledně uložené. Můžete si je dodatečně vytisknout nebo poslat třeba e-mailem. K dispozici je také rozhraní, které vám umožní přesunout si účtenky do vlastních systémů.

Máte zájem o službu Akceptace Plus?

Pokud jste již naším zákazníkem, můžete se obrátit na svého obchodního zástupce. V případě, že u Global Payments zatím nejste, dejte nám o sobě vědět a připravíme pro vás nabídku na míru.

contact us