Bezpečné a jednoduché přijímání plateb kartou
ve vašem Shoptet e-shopu

Ve spolupráce se společností Shoptet přinášíme doplněk platební brány pro tuto platformu. Platební brána je jednoduše nastavitelná a splňuje všechny bezpečnostní požadavky PSD2 a zároveň přináší zákazníkům větší komfort při nakupování.

Shoptet-karta

Přijímání plateb v e-shopu
na jeden klik

Doplněk pro platformu Shoptet vám umožní přijímat platby kartou během několika dní. Stačí mít s námi podepsanou smlouvu a nainstalovaný doplněk Shoptetu.

Nastavení platební brány
bez IŤáka či programátora

Do doplňku Shoptet stačí pouze vložit dva API klíče, které od nás dostanete, jakmile podepíšeme smlouvu. To je celé! Žádné další náklady s integracemi.

shoptet-klice
Shoptet karty

Komfort pro zákazníky při
placení, vyšší tržby

Poskytnutím možnosti platby kartami dáváte svým zákazníkům větší komfort při nakupování. Přijímání platebních karet vám nejen zvýší obrat, ale zároveň máte peníze rychleji na svém účtu.

Široká nabídka doplňkových
služeb

Na vaší nové platební bráně můžete mít aktivovány další služby, které pomohou ještě více zvýšit vaše tržby. Například dynamická konverze měny, Uložená karta, Opakovaná platba, Google Pay a mnohé další.

Shoptet DCC

Nejčastější dotazy k doplňku platební brány pro Shoptet

Nejdříve s námi musíte uzavřít smlouvu - bez platné smlouvy doplněk nefungoval. Pro uzavření smlouvy stačí vyplnit tento formulář.

Nastavení platební brány jak v testovacím, tak v produkčním prostředí doporučuje udělat podle našeho návodu na zprovoznění doplňku pro Shoptet.