Vyzkoušejte nové zvýhodněné přijímání karet

Společně s Českou spořitelnou jsme pro vás připravili skutečně nadupaný balíček výhod. Sjednejte si u nás platební terminál, platební bránu nebo terminál v mobilu a získejte celou řadu nadstandardních služeb jako bonus.

Balíček výhod, jaký tu ještě nebyl

Umožnete svým zákazníkům platit pohodlně kartou s využitím některého z našich výhodných platebních řešení. Global Payments zaplatíte pouze 0,99% z každé transakce v cenovém modelu MIF++ (více o transparentním schématu najdete zde). Jako bonus dostanete rozšířené služby jako je GP analytics, archivace účtenek prostřednictvím služby Acquiring+ a službu My Cyber Risk od Mastercard. A to ještě není vše. Terminál vám zdarma odvezeme, zapojíme a obsluze poskytneme i potřebné zaškolení. Součástí ceny je i technická podpora 24/7, na kterou se můžete kdykoliv obrátit. A konečně, pro každého klienta máme připravenou slevu na nákup mobilních telefonů v e-shopu Comfor.

Jaké produkty jsou součástí nabídky?

Služby, které od nás zdarma dostanete:

GP analytics

Jedinečná služba na trhu, která umožní analyzovat data z kartových transakcí a porovnávejte je s konkurencí. Díky datům můžete dělat přesnější rozhodnutí a investovat tam, kde se to vyplatí.

Acquiring+

Uschovávejte své účtenky elektronicky. S novou službou archivace účtenek již nemusíte tisknout účtenky z terminálu. Vše najdete pohodlně v online portálu.

My Cyber Risk

Útoky na internetu jsou čím dál častější a malé a střední podniky jsou pro ně snadný cíl. Služba My Cyber Risk od Mastercard najde případné hrozby ve vašem e-shopu a upozorní vás na ně dřív, než si jich všimnou útočníci, kteří by jich dokázali zneužít.

Sleva na mobilní telefony

Pořiďte si špičkové mobilní telefony Samsung s až 20% slevou. Po podepsání smlouvy od nás získáte slevové kódy, které vám zlevní telefony v internetovém obchodě Comfor.

Proč přijímat karty u Global Payments?

Přijímání karet má celou řadu nezpochybnitelných výhod. Přijímání karet prokazatelně zvyšuje obrat i obsah nákupního košíku. Menší hotovost na prodejně pak snižuje riziko krádeže, ztráty nebo přijetí falešných bankovech. Vaše peníze budete mít v klidu a bezpečí na svém účtu hned druhý den po nákupu. Naše služby vás nezklamou, fungují totiž spolehlivě i v těch nejhektičtějších obdobích v roce jako jsou předvánoční nákupy nebo výprodeje. Terminál si můžete také pojistit a mít tak nový v případě zaviněné poruchy během několika hodin. A konečně naše smlouvy jsou zcela bez závazku.