Jsme přední světový poskytovatel platebních technologií a softwarových řešení. Díky vlastním technologiím, službám a odborným znalostem nabízíme širokou škálu řešení a inovací, která zákazníkům umožňují přijímat různé typy plateb pro efektivnější podnikání.

Aktuálně hledáme: Finance Analyst

Řešení v podobě platebních terminálů i on-line plateb si sami vyvíjíme, proto máte přístup ke všem technologickým novinkám jako první. A nezáleží na tom, jestli jste velká korporace nebo malý podnik o 2 zaměstnancích.

Hlavní sídlo společnosti Global Payments je v americké Atlantě (Georgia), a celosvětově zaměstává 11 000 zaměstnanců. Její zákazníci a partneři se nacházejí ve 31 zemích Severní Ameriky, Evropy, Asie, Tichomoří a Brazílie. Časopis Fortune zařadil Global Payments do žebříčku Fortune 1000 Company.

70 let na trhu

za které jsme získali množství cenných zkušeností a technologických znalostí. Od roku 1960 je Global Payments lídrem na trhu v USA. Její bývalá mateřská společnost National Data Corporation se stala průkopníkem v oblasti zpracování plateb.

Společnost Global Payments se zavázala pomáhat po celém světě komunitám, které jsou kolem nás, a poskytovat jim vzdělávání a rozvoj nejen v oblasti finanční gramotnosti, propagovat projekty v oblasti zdraví nebo prevence a pomáhat obětem zasaženým katastrofami.

Global Payments nabízí

Platby kartou u obchodníka
Platby online
Mobilní platby
EET
Mezinárodní akceptace karet
Moderní řešení

(pro smart cities; pro dopravu)

Personalizace karet

(bankovní i nebankovní karty)

Dynamic Currency Conversion

(služba, která umožňuje zvolit si přímo na terminálu u obchodníka měnu transakce, ve které se má platba zúčtovat)