Aktuální kampaně a výhodné nabídky

 • Změňte trh platebních terminálů spolu s námi

  Zažijte, jak se mění technologie v přímém přenosu. Proměňte váš mobilní telefon v opravdový platební terminál. Zapojte se do pilotního programu a vyzkoušejte novou aplikaci platební terminál v mobilu jako jedni z prvních v České republice.

 • Zatočte s dobírkou a získávejte platby rychleji

  Využijte speciální nabídku na 3 měsíce zcela zdarma. Následně 1,49 % z každé transakce. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky Mastercard a Visa označované jako 3D Secure, umožňuje platby kartou i mobilem Google Pay a Apple Pay. Začněte přijímat platby pomocí platební brány a usnadněte vašim zákazníkům nákupy.

 • Financujte své podnikání chytře!

  Jelikož zpracováváme platby z vašich obchodů a víme jak podnikáte, umíme vám půjčit opravdu rychle a na cokoliv. Splácení je navázané na vývoj tržeb přes platební terminál Global Payments a závislé na vašich obratech. Vaše peníze, vaše pravidla!

 • Umožněte u vás platit kartou!

  Potěšte své zákazníky a usnadněte si podnikání s terminálem od Global Payments. Z karetních transakcí Visa a Mastercard budete platit 0,9 %. Měsíční poplatek za terminál je 250 korun. Poradíme s výběrem terminálu a nastavením služeb, dodáme SIM pokud vyberete přenosný terminál, terminál přivezeme, naistalujeme a zaškolíme obsluhu. To vše zdarma.

 • Začněte s online prodejem dnes

  Máme jednoduché a přitom velice úspěšné řešení, které pomůže podnikatelům prodávat na internetu bez jakýchkoliv zkušeností s e-shopy nebo online prodejem. Aplikace pro Apple nebo Android ke stažení zdarma, poplatek z transakcí první 3 měsíce 0%, pak 1,49%.

Platební řešení pro váš business

Přinášíme špičková řešení pro příjímání karet jak v prodejnách, tak i na internetu. Poskytneme vám přesně to, co potřebujete pro své podnikání, ať už jste velký obchodní řetězec či malé květinářství. Jsme největší společnost v tomto oboru, a proto budete mít vždy technologické novinky k dispozici jako první.

S našimi terminály můžete přijímat

VisaMastercardVisa ElectronMaestroDiners ClubUnion PayjcbSodexoCheque DejeunerBenefit plusGusto kartaNaše stravenkaEdenredGoogle PayApple Pay